9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

יוני רועה - ריספקט

מחווה לשירים הגדולים של הזמר הים תיכוני

30.01.19
יום רביעי
מועדון הגריי
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר כרטיס רגיל: 124 ש"ח
מחיר בערב המופע: 144 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה
שתפו

על המופע

אורח מיוחד: אריאל זילבר

 במשך 4 שנים עבד היוצר והזמר יוני רועה על הפרויקט המוסיקלי החדש שלו. הוא בחר לפרויקט שירים שהיו לו דרך, השראה והשפעה ביצירותיו. כשהחל לעבוד על הפרויקט, הוא בחר  50 קלאסיקות ישראליות, כשהרעיון היה למצוא ערך מוסף לכל שיר ולתת לו אינטרפרטציה מכבדת ומיוחדת.

ביחד עם המפיק המוסיקלי חן מצגר, יצר יוני שילוב של צלילים אלקטרונים עם  צלילים אקוסטיים ואתניים כך שהפרויקט קיבל צבע מיוחד ומחבר בין מזרח למערב מה שמאפיין את יוני ביצירתו עד היום.

בפרויקט החדש מבצע רועה שירים שכתב והלחין בעצמו "נמס ממך", "פרי גנך", "כותל המזרח", "זודיאק" וגם שירים שהיה רוצה לכתוב אותם ומאוד אוהב "ילדים זה שמחה" (הברירה הטבעית), "בעבר היו זמנים" (זוהר ארגוב), "סורו מני" (גידי גוב), "בדד" (זוהר ארגוב), "מנגן ושר" (אבנר גדסי), "שמחות קטנות" (עמיר בניון ומיכה שטרית) ועוד...

 יוני רועה, מעמודי התווך של המוסיקה הישראלית והים תיכונית, מהמוסיקאים הבולטים והמשפיעים שהצליח לשלב בין מזרח ומערב ולהטביע חותם בתעשיית המוסיקה הישראלית. הנחה תכניות מוסיקה מצליחות בטלוויזיה ואף כתב וערך את הספר " סלסול ישראלי"- אנתולוגיה שחקרה את דרך ההתפתחות של המוסיקה הים תיכונית מתחילת המאה הקודמת ועד שנות האלפיים. הוא זכה בפרס מפקד גלי צהל ב-2011 על התוכנית "דרך המזרח".

השנה הוא הפיק מוסיקלית את מופע החורף "בגלל הרוח" של הזמר והיוצר שלומי שבת.

יוני מופיע ברחבי הארץ עם להקתו ועם להיטיו הגדולים אשר כתב עד היום.

יוני רועה- גיטרה חשמלית ושירה

רן גרסון- דילרובה סאז וגיטרות

אדם טל- גיטרות 

עמית שטריקר- בס

עידן פרידמן- תופים

חן מצגר אדר- קלידים עיבודים וניהול מוזיקלי