9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

יונתן רזאל

מופע פסנתר אישי

19.06.19
יום רביעי
זאפה ירושלים
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00
מחיר: 110 ₪
כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

יונתן רזאל הוא אחד מהקולות המקוריים והמסקרנים ביותר בעולם היצירה והרוח הישראלי. ייחודיותו נובעת במידה רבה מהכוח הטמון בשילובים המפתיעים שמתקיימים בו. פסנתרן, איש רוח, יוצר, מנצח, מלחין וזמר, המתגלמים באיש אחד, שמחלק את יומו בין לימוד תורה, יצירה מוסיקלית וגידול שבעה ילדים.

היצירה של יונתן היא בראש ובראשונה הזמנה לצאת למסע. מסע פנימי-רוחני בנבכי הנפש, לצד מסע בין עולמות מוסיקליים שהם לעתים מנוגדים, ולמרות זאת מתקיימים בתוכו בהרמוניה, ומתכנסים לכדי סגנון מוסיקלי המסרב להתמקם תחת הגדרה מסוימת, ובמקום זאת יוצר לעצמו מרחב יצירה חדש, פסיפס מוסיקלי שנע בין מוסיקה קלאסית סימפונית, אתנית, ג'אז ,סול ומוסיקה ישראלית.

מי שייעתר להזמנת המסע של יונתן, ימצא עצמו מבקר בבתי כנסת בשכונת הנחלאות, בהם שימש יונתן כפייטן, יושב באולמות קונצרטים של תזמורות סימפוניות,(בהם שימש יונתן כמנצח)  משוטט ברחובות ניו אורלינס, ומתהלך בגנים שנטעו אנשי רוח וענקים מוסיקליים כמו ליאונרד כהן, בטהובן, שופן, הרב קרליבך וליאונרד ברנשטיין, שהתייחס ליונתן כאל בן טיפוחיו. 

ההופעות של יונתן, המתקיימות בישראל וברחבי העולם, מעניקות הזדמנות להיחשף לוירטואוזיות ברמה הגבוהה ביותר של פסנתרן מחונן שהתחנך על ברכי מורים בעלי שם עולמי מהאסכולה הקלאסית, בשילוב עם יצירה מקורית, וסיפורים אישיים ורוחניים  המעניקים פרשנות מרתקת על עולם הרוח היהודי והמציאות הישראלית.

לאורך הדרך שעשה מאז ימיו בניו יורק כילד להורים אקדמאים בוגרי וודסטוק, ועד היום, בהיותו בעל תשובה, איש משפחה ואמן מוכר ומוערך שמרכז חייו בישראל,  בוחר יונתן לקבל מכל עולם את מה שלבו חפץ. מתוך המתח הזה שבין הניגודים צומחת היצירה הייחודית שלו, שלא מסתפקת בלמצוא את מקומה, אלא מזמינה אחרים למפגש ולחיבור דיאלוגי דרך האהבה למוסיקה, ופונה לכל מי שחולק את אותה סקרנות אנושית בסיסית, זו שמניעה לצאת למסעות מרתקים, לא בהכרח על מנת למצוא משהו מסוים, אלא בעיקר כדי לחפש

מציון תצא אהבה - מתוך זאפה תל-אביב

 

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים