9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

שרים ומנגנים עם יצחק קלפטר

דמיון חופשי

07.06.19
יום שישי
היכל התרבות תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 14:00

כרטיס רגיל: 199-289 ש"ח
חיילים / סטודנטים בהצגת תעודה: 164-194 ש"ח. המלאי תקף לאיזורים מסויימים. המלאי מוגבל.

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!
יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. קיימים בשוק אתרים שונים אשר מציעים כרטיסים ללא כיסוי. חסכו את עגמת הנפש ורכשו כרטיסים רק מהאתרים הרשמיים.לתשומת לבכם, הרשות להגנת הצרכן מפרסמת מעת לעת את אתרי הספסרות ו/או גורמים מהם מומלץ שלא לבצע רכישות לאור תופעה זו עקב חוסר כיסוי וגביית עמלות מופרזת.

תופעת הספסרות הינה תופעה פסולה, מנוגדת לדין ובצידה עונש פלילי לפי חוק העונשין (איסור ספסרות בכרטיסי מופעים).
ראו הוזהרתם! כרטיסים מזויפים או שמקורם אינו ידוע (ספסרות) ו/או שלא באמצעות מוקדי המכירה הרשמיים לא יכובדו על ידי הזאפה ולא תהיה כל אחריות כלשהי לתוקפם של כרטיסים אלו.
הקפידו לרכוש כרטיסים דרך האתר הרשמי של זאפה או בטלפון 9080*

שתפו

על המופע

קבוצת זאפה ונענע דיסק גאים להציג:

דמיון חופשי

שרים ומנגנים עם יצחק קלפטר

בהשתתפות: יצחק קלפטר, דני סנדרסון, דויד ברוזה, ברי סחרוף, דודו טסה, שלומי ברכה, חיים רומנו, שמוליק בודגוב, שלמה מזרחי, תמר אייזנמן, גיא מזיג, גל ניסמן (Full Trunk), גל דה פז, שרון קרלן ורועי בר נתן
ניהול מוזיקלי: גיא מזיג

 יצחק קלפטר, מעמודי התווך של המוזיקה הישראלית בכלל והרוק הישראלי בפרט, חוזר לבמה לאחר שנעדר בשנים האחרונות מהבמות בשל מצבו הבריאותי. לחזרתו המרגשת לבמה באירוע חגיגי על טהרת הגיטרה יצטרפו שורה של אמנים וגיטריסטים אדירים, שחלקם ניגנו אתו ועל חלקם השפיע עמוקות.

 קלפטר כתב ויצר שירים מהיפים במוזיקה הישראלית, בניהם:

"יו יה", "בלדה לנאיבית", "צליל מכוון", "שיר אהבה בדואי", "יושב על הגדר", "שביר", "האהבה שלי היא לא האהבה שלו", "אי ירוק בים", "לוקח ת'זמן", "היא כל כך יפה", "דמיון חופשי", "שיר הטמבל" ורבים אחרים, שיהוו חלק מהמופע.

 קלפטר, מהאמנים האהובים בארץ ואחד מענקי הגיטרה הישראליים בכל הזמנים, בעל סגנון הנגינה הייחודי, היה שם בכל שלבי ההתפתחות של הרוק הישראלי, כחבר בלהקות כוורת, אחרית הימים, צליל מכוון והצ'רצ'ילים, דרך אלבומי הסולו והשירים שהלחין לאמנים כמו אריק איינשטיין, גלי עטרי, יעל לוי ואחרים.

הזמנת כרטיסים