9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

שרים יגאל בשן

מופע מחווה מיוחד במלאת שנה ללכתו

03.12.19
יום שלישי
היכל התרבות תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 21:00

כרטיס רגיל: 425-225 ש"ח 

כולל עמלת מכירה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!
יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. לפרטים נוספים>>

שתפו

על המופע

בין המשתתפים במופע: שלמה ארצי, שלומי שבת, אביב גפן, יובל דיין, מירי מסיקה, משה פרץ, שלומי שבן, עילי בוטנר וילדי החוץ, מה קשור,  A-WA, דניאל סולומון, דנה עדיני, בן ארצי.

מנחה: גורי אלפי

אלף מנגינות קטנות השירים היפים של יגאל בשן.

ב.19 9.12 נציין שנה ללכתו של יגאל בשן מאתנו. יגאל היה ועודנו מהזמרים והיוצרים האהובים בישראל. לכתו בטרם עת, הותירה את כולם המומים, ובעיקר מתגעגעים.

את יגאל כולם אהבו, הקהל כמובן וגם האמנים, כאלה ששיתפו עמו פעולה וגם כאלה שלא, אמנים בני דורו ואמנים צעירים שיגאל היה עבורם תבנית נוף מולדתם.

ההיענות לקחת חלק בערב המחווה לכבודו הדהימה את המשפחה והמארגנים.

האמנים יבצעו על הבמה משיריו האהובים של יגאל בשן, בהם: "בואי נעשה לנו חג", "ציפור קטנה בלב", "מאמין ברוח", "כוכבים לא משקרים", "מכאן", "סיוון", "קפה אצל ברטה", "הופה היי", "שמיים", "אהבת הדסה", מחרוזת ילדים ועוד רבים ואהובים.

בשן החל את הקריירה שלו כזמר כבר בנעוריו, בגיל 15. בהיותו בן 17, עוד טרם גיוסו לצה"ל כבר הוציא אלבום ראשון, השתתף בפסטיבלי הזמר וזכה בפרס כינור דוד. כשהגיע מועד גיוסו, התחרו עליו כל הלהקות הצבאיות והוא בחר בלהקת פיקוד צפון. זה היה בשנת 1969, בדיוק לפני 50 שנה.

מאז, ועד היום ליווה אותנו יגאל בשן בקול הקטיפה שלו ובשיריו היפים. שירים, שהפכו לפס קול חיינו - מילדות ועד בגרות. שירי אהבה רומנטיים ומרגשים, שירי מולדת, שירי שמחה, ואפילו שירים תימניים, שהוא היה הראשון בארץ שידע לשלב אותם עם מוזיקת פופ.

את המופע ילווה הרכב נגנים מורחב ומיוחד לערב זה בהשתתפות מוזיקאים שעבדו עם יגאל לאורך השנים: שמוליק בודגוב, אבי סינגולדה, ולהקת LIVE- שליוותה את יגאל על הבמה, בשנים האחרונות, אליהם יצטרף הרכב המיתרים של התזמורת הקאמרית הישראלית.

*המופע יצולם לשידור בקשת 12.

 

הפקה: אודי זמברג "הפקות תוצרת הארץ", ניהול אמנותי: אתי אנטה-שגב

עיבודים וניהול מוסיקלי: אילן מוכיח, ניהול אישי: פדי הפקות.                                         

ניהול תקשורת: רותי מרום.

הזמנת כרטיסים