9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

יהונתן גפן ושם טוב לוי במופע משותף חדש

"הנסיך הקטן חזר אלינו"

13.03.20
יום שישי
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 154 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

יהונתן גפן ושם טוב לוי, משורר ומוזיקאי, נפגשים להופעה משותפת. הם התחילו לכתוב ולהלחין, ביחד ולחוד, בשנות השבעים, שנות הרנסנס של השירה והמוזיקה בישראל. בימים ההם, הם נפגשו מעט ובמקרה, בעיקר בהופעות ב"צותא" שם הופיעו, לפעמים זה אחרי זה, אבל רק עכשיו הם נפגשים ומתרגשים, על הבמה, יחד, עם שירים ששם טוב הלחין ליהונתן ולאחרים  ("הנסיך הקטן"; "דון קישוט"; "יכול להיות שזה נגמר"). מי ששידך ביניהם אז, היה אריק איינשטיין, שאהב כל כך לטפח צעירים חסרי ביטחון וביישנים כמו השניים האלה. הם ישירו ויספרו – שמי עם שיריו הבלתי נשכחים, ויהונתן עם שירים וקטעי סאטירה שלו, ישנים אבל גם חדשים. ונו, כן, גם קצת נוסטלגיה של זקנים שהם עדיין קצת ילדים, וגעגועים לימי הקסם של שנות השבעים. 

יהונתן גפן קריאה ומילים ■שם טוב לוי מוזיקה, שירה פסנתר ומילים

קרדיט צילום: רונן פדידה

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים