9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

ינקל'ה קסנר ואיתמר מירון

"הקרב שבמוחי"

22.09.19
יום ראשון
זאפה הרצליה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 95 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

"המוזיקה והכתיבה עבורי הם הקנאביס האמיתי"

ינקל'ה קסנר, נכה צה"ל, החליט לשתף את התמודדותו עם ה"הלם קרב" באמצעות מסע מוזיקלי מרגש המשולב בהומור ייחודי. קסנר, מהנדס במקצועו, ללא רקע מוזיקלי קודם, כתב והלחין עשרות שירים אשר מתארים את התמודדותו היום-יומית בפרויקט אינטימי: "הקרב שבמוחי".

המופע "הקרב שבמוחי" יתקיים בזאפה הרצליה ב-22/09/2019

במופע ינוגנו 15 משיריו של ינקל'ה מתוך הפרויקט, אשר לו שותפים חבורת נגנים מקצועיים ובראשם המפיק והמעבד המוסיקאלי איתמר מירון.

ינקל'ה קסנר: "המסע המוסיקאלי הוא עוד אבן דרך חשובה במסע ארוך שנים שמטרתו – חזרה לשגרה שפויה. המוזיקה והכתיבה עבורי הם הקנאביס האמיתי.

 אודות:

ינקל'ה קסנר, 63,  היה קצין קרבי בצה"ל (מיל'), מראשוני הלוחמים של יחידת ה"עורב" בחטיבת הצנחנים שהוקמה בשנות ה-70. במהלך שירותו הצבאי, השתתף בפעילויות מבצעיות  ביניהן "מבצע אנטבה". בעקבות אירועים שחווה במהלך שירותו, לקה ב-"הלם קרב" (P.T.S.D) והוכר על ידי משרד הביטחון כנכה צה"ל. הפרויקט המוזיקלי הוא חלק מהתמודדותו עם ה-פוסט טראומה, פציעה נפשית המחייבת התמודדות יום יומית.

צילום: לירון קסנר

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים