9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים

יאמאס – חגיגה יוונית אמיתית חוצה גבולות וזמנים

ההרכב החם של השנה!

03.03.20
יום שלישי
זאפה חיפה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 115 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל zappa1@zappagroup.com

שתפו

על המופע

יאמאס - חגיגה יוונית אמיתית חוצה גבולות וזמנים.

ההרכב החם של השנה!

עיבודים חדשניים בגרוב משובח ועסיסי לקלאסיקות הגדולות של יוון. מבית היוצר של המוזיקאים: אורי שפי, אודי בן כנען ושיקו בכר.

כל הלהיטים הגדולים בכל הזמנים לצד חומרים מקוריים משובחים.

הופעה בהרכב מלכותי של שמונה נגנים. נבחרת גרוב עכשווית ותוססת הכוללת כלים אותנטיים: בוזוקי, לאוטה, לירה כרתית, עוד ונאיי לצד הכלים המערביים.

להקת יאמאס הספיקה לעבור דרך מרשימה בארבע שנות קיומה, להיכנס ללב של קהל רחב ומגוון, למלא בקביעות את מיטב המועדונים הגדולים בארץ. הלהקה מופיעה בפסטיבלי מוזיקת עולם, אירועי תרבות ברחבי הארץ ומופיעה תדיר בקפריסין וביוון.

יאמאס הם: אורי שפי: בוזוקי/כינור אודי בן כנען: בוזוקי שיקו בכר : שירה יואב לורנץ בכר: תופים רני לורנץ בכר: בס מוריס דוידשוילי: קלידים

ניר טייב: דרבוקה וקלרינט עופר אנקורי: סקסופון ונאי

צילום: חן אלטוף

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

הזמנת כרטיסים