9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

יעל לוי

מופע מיוחד לפסטיבל הפסנתר

16.11.19
שבת
גלריה ישראלית מוזיאון תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 21:00

כרטיס רגיל: 94 ש"ח
מחיר מיוחד לתושב ת"א בהצגת כרטיס דיגיתל: 84 ש"ח

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה לא מסומן

מופע זה מתקיים במסגרת פסטיבל הפסנתר 2019.

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!
יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. לפרטים נוספים>>

שתפו

על המופע

יעל לוי אחת הזמרות המזוהות עם הפס-קול הישראלי, חוזרת אל הבמה עם מיטב הקלאסיקות שלה ושירים מכל האלבומים, ביניהם: "בלדה לנאיבית", "אי ירוק בים", "לך לאן שתלך", "אל תקנה לי ורד", "שיר אהבה בדואי", "דה, בה, דה" (נעימת ארבע אחרי הצהריים), "גשם הקשב לנשים בחלון" ועוד רבים ויפים.

לראשונה, במיוחד למופע בפסטיבל, משתפת יעל פעולה עם גיא מינטוס, פסנתרן מחונן (26) שנע בין תל אביב לניו יורק, מופיע עם מיטב התזמורות כמו התזמורת של ביירן גרמניה ותזמורת מזרח מערב ירושלים. מינטוס הוא פסנתרן בעל צליל ייחודי, יוצר מוזיקה אקלקטית שמאופיינת בנגיעות ג'אז קלאסי עם מוזיקה קברטית צוענית ואוריינטלית.

איתם על הבמה גם עמוס עבר הדני אמן גיטרה, שניגן עם מיטב האמנים הישראליים בהם אריק איינשטיין, גידי גוב ורבים אחרים, עמרי עבר הדני נגן קונטרבס נפלא (22) בוגר הפילהרמונית הצעירה והרכבי ג'אז רבים, ואיתן איצקוביץ מבכירי המתופפים שלנו בעולם הג'אז. השילוב של ארבעה מוזיקאים סולניים וייחודיים עם השירים היפים של יעל, ייקח אותם למקומות אחרים - מרגשים, מפתיעים ורעננים.

יעל לוי שירה ■ גיא מינטוס פסנתר ■ עמוס עבר הדני גיטרה והפקה מוזיקלית ■ עמרי עבר הדני קונטרבס ■ איתן איצקוביץ תופים והקשה

אל תקנה לי ורד אי ירוק בים

קרדיט צילום: הלה עמנואל

הזמנת כרטיסים