9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

Uriel

מופע השקה חגיגי

09.08.20
יום ראשון
זאפה הרצליה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 95 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

בין הופעות עם דקלה ביפן דרך הפקת האלבום החדש של כברה קסאי (הפרויקט של עידן רייכל) בפריז ועד לרגעים בלתי נשכחים ופוסקים על הבמות הכי גדולות בישראל עם חנן בן ארי ובניה ברבי, אוריאל (אוריאל ויינברגר) סיים את אלבומו הראשון, מסע אקלקטי בין מוזיקה ישראלית לתורכית, בין ג'אז למוזיקת עולם. 

ב-09.08.2020 אוריאל וצוות המוזיקאים המוכשרים יגיעו ללילה אחד מיוחד ועמוס בצלילים בזאפה הרצליה להשיק את האלבום החדש, עם אורחים מיוחדים.
על הבמה אוריאל והלהקה יבצעו שירים חדשים מהאלבום הטרי ושירים מוכרים שאוריאל הלחין בשנים האחרונות לאמנים אחרים. 

אוריאל הוא אחד מנגני ההפקות המבוקשים בישראל, ומנגן על פסנתר, סקסופון וחלילים, בין השאר בהפקות של עידן רייכל, דקלה, שירי מימון, יהודה פוליקר, חנן בן ארי וקוורטט הג'אז הבינלאומי של אוריאל הרמן. ויינברגר הוא דמות מפתח במגמת חדירתן של מוזיקת-עולם והמוזיקה הערבית והטורקית לישראל, והשפעתן הדרמטית על המוזיקה הפופולרית בעשור האחרון. 

עכשיו הגיע הרגע שבו כל השפעותיו המוזיקליות המגוונות של אוריאל, וכל הניסיון וההשראה שצבר התגבשו לפרויקט מוזיקלי אישי ובינלאומי, ובו הכישרון שלו זוכה להכי הרבה ביטוי, חופש ויצירה.

על הבמה:

שאולי יצחק, אלמוג לזמי, מעיין דוארי, ליאור עוזרי, מארק קקון, ארתור קרסנובייב.

אורחים: ענבר זיגדון, אריאל סגל

צילום: דניאל ז'קונט 

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים