9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

The Motown Tribute - חגיגה של מוטאון

כל הלהיטים הגדולים של מוטאון!

10.05.19
יום שישי
זאפה הרצליה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00
מחיר: 100 ש"ח 
כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

החגיגה של מוטאון חוזרת לזאפה הרצליה לעוד ערב של שמחה ואהבה ...

מסע קסום וקצבי שיחזיר אתכם אחורה אל הימים בהם שלטו הכוכבים הגדולים של מוטאון במוזיקה העולמית, אל השירים הבלתי נשכחים של הטמפטיישנס, הסופרימס, פור טופס, מרווין גאיי, סטיבי וונדר, מייקל ג'קסון ועוד הרבה הפתעות.

מופע אנרגטי , מלא בשמחה , עשיר במוזיקה ...

מיכל כהן אלדן

"אז יצאנו בגשם העז ל״קיוב״ באלמא לצפות בפלא הזה שנקרא: ״חגיגה של מוטאון״ . במופע מושקע ביותר -חבורה גדולה של מוזיקאים וירטואוזים אחד, אחד עם מתופף העל אלון הלל וזמרים מדהימים שהדליקו את ה״קיוב״ באור גדול של מוזיקה שחורה וקצב שהחזיר אותנו לתקופות יפות עם מרווין גיי, הטמפטשיינס, הסופרימס ,ועוד הפתעות נוסטלגיות מהסיקסטיז . רקדנו ,שרנו , שתינו ,שמחנו והאנרגיה באולם הייתה מחשמלת. ממליצה בחום ללכת לראות מופע מושקע ביותר חגיגה של מוזיקה אלמותית שחורה ויפה כל כך! "

איילת פורמן 

"חגיגה של מוטאון! לפני כשעה חזרתי מההופעה שלכם בברלה, בלהבות חביבה.  הייתה הופעה סוחפת , מרגשת ומקצועית של חברי הלהקה, הזמרים והנגנים, במחווה לשירים של פעם. ישבתי בשורת השולחנות הראשונה, נהניתי מכל רגע, הכרתי את כל השירים והייתה לי חוויה נפלאה. ממשיכה ואמשיך להקשיב לשירי מוטאון ברכב. ואתם, המשיכו לגרום הנאה לעוד ועוד אנשים. חג סוכות שמח!! תענוג של מופע. ממליצה בחום".

דבי כץ לואיס

"היה פשוט מדהים!!!  אם אוכל, ארדוף אחריכם בכל המדינה ובכל העולם. השארתם המון טעם לעוד ועוד ועוד... כל כך מיוחדים 🎶❤🎶 כולכם מדהימים." 

את הערב הזה אתם לא תשכחו כל כך מהר !

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

הזמנת כרטיסים