9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

סול

הזמרת והיוצרת סול צבי – מהנשים הבולטות בעולם ההיי-טק הישראלי – במופע בכורה חגיגי לקראת צאת אלבומה השני

20.05.19
יום שני
זאפה הרצליה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 115 ₪ 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

הזמרת והיוצרת סול צבי, שפרצה לחיינו לפני 6 שנים עם אלבום בכורה מפתיע  ומצליח בשם ״באה משם״ בהפקה מוזיקלית של איתי פרל, חוגגת אלבום חדש בהופעת בכורה.  

בהופעה יתארח זמר מוכר מהזמרים האהובים באבני הדרך במוזיקה הישראלית ויחד הם יבצעו דואט מפתיע שכתבה והלחינה סול וזאת מתוך אלבומה החדש הממשיך בסגנון הפולק האתני הייחודי שלה.

השירים מבוססים על חייה, בין היתר בתור אם יחידנית לשני ילדים, ומאגד שירים שכל אחד מהם מהווה פן שונה בעולמה של האישה המודרנית: אמא לילדים, בת להורים, אישה עוצמתית ההולכת בדרך שלה, בת זוג, אהובה וכו'. כל השירים באלבום החדש, נכתבו והולחנו ע"י סול. המפיק המוזיקלי של האלבום הוא שמוליק דניאל ובין המשתתפים בו נכלל הזמר דני רובס.

עוד הרבה לפני שסול פרצה לחיינו, היא פרצה לתחום שונה לגמרי כשהפכה להאקרית הראשונה בישראל והחליטה לפרוץ למחשבים שונים בהם שרתי אחד הבנקים הגדולים בארץ. בגיל 25 החליטה לעבור לצד השני של המתרס והפכה לישראלית היחידה בארץ בתחום אבטחת המידע כשהתקבלה ל"מיקרוסופט ישראל" ושנתיים לאחר מכן כבד עמדה בראש התחום בחברה. לפני כעשור הקימה סול סטארט-אפ שנמכר לאחר מספר שנים בלא פחות מ-40 מיליון דולר. על הדרך היא נבחרה ע"י מגזין "פורבס" לאחת מ-20 המנהלים המובילים בישראל בתחום ההיי-טק .

על הבמה מלווה סול בלהקת נגנים מוכשרים: שמוליק דניאל - הפקה מוסיקאלית, עיבודים תופים מחשב ובס, יועד ניר - צ׳לו, יוסי זמיר - גיטרות.

מהעיתונות:

https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5448232,00.html

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים