9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

סיון טלמור ועידן רבינוביץ

"נפגשים ליד פסנתר"

14.11.19
יום חמישי
גלריה ישראלית מוזיאון תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 20:00

כרטיס רגיל: 94 ש"ח
מחיר מיוחד לתושב ת"א בהצגת כרטיס דיגיתל: 84 ש"ח

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה לא מסומן

מופע זה מתקיים במסגרת פסטיבל הפסנתר 2019.

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!
יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. לפרטים נוספים>>

שתפו

על המופע

סיון טלמור ועידן רבינוביץ (Acollective) נפגשים לראשונה ליד הפסנתר. 

אצבעותיה של סיון, שעדיין לא התאוששו מעלבון הפליקים הקלים, שספגו מהמורה לפסנתר בקונסרבטוריון - כי כשלו בנגינה, לא הצליחו מאז להתמסר לקלידי הפסנתר. כמה שנים מאוחר יותר הן נדדו למיתרי הגיטרה הרכים ומצאו את מקומן. כעת, יחד עם עידן רבינוביץ והפסנתרנית יעל  זלינגר, המנגנת לצדה, מעיזה סיון (כמעט לראשונה) להתמסר ולצלול לסאונד העשיר של עולמות השחור-לבן של הקלידים. כך, מתוך ההשפעות המוזיקליות המחברות ביניהם, יוצרים השלושה עולם חדש ועשיר משיריהם המוכרים של רבינוביץ, הקולקטיב וטלמור.

סיון טלמור, מהקולות היפים בתעשיית המוזיקה המקומית, כיכבה בשנה האחרונה עם Full Trunk ב As A Stone שסחף את המדינה, הופיעה ברחבי אירופה והמשיכה להצדיק את המוניטין שלה כאחת היוצרות המרתקות של ימינו."Immigrants of Lace" אלבומה השלישי שיצא לאחרונה, העמיק את מסעה של סיון בכתיבת שירים באנגלית ומציג פן נוכח, מעז, מלא תשוקה וחופש יצירה של סינגר סונגרייטרית קלאסית.

עידן רבינוביץ, מוביל את להקת הקולקטיב (Acollective), שהפכה מסוד שמור בקרב אוהבי המוזיקה לאחד ההרכבים והמופעים המעניינים ביותר שיצאו מישראל בשנים האחרונות. הקולקטיב זכו להכרה בינלאומית והוזמנו להופיע בעולם כולו במקביל לעבודתם בארץ, בין השאר, עם שלומי שבן על אלבומו האחרון והמצליח ״תרגיל בהתעוררות״. לצד הובלת הקולקטיב, יצר רבינוביץ בשנים האחרונות גם מוזיקה לטלוויזיה, לקולנוע ולתיאטרון, ולקח חלק כנגן הקלטות וכמפיק מוזיקלי של מגוון אמנים כמו נינט טייב, אריק ברמן, אורן לביא ועוד רבים וטובים.

סיון טלמור שירה וגיטרה ■ עידן רבינוביץ פסנתר ושירה ■ יעל זלינגר פסנתר וקלידים 

 https://youtu.be/Dnp16j3v2Hw; https://youtu.be/jQrE-lwgxMA ; https://youtu.be/vYE2KAdKOFs 

קרדיט צילום: דודי חסון

הזמנת כרטיסים