9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

שי בן צור

מופע סולו

11.05.19
שבת
אלמא זכרון יעקב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:00

כרטיס רגיל: 95 ₪
הנחת חיילים וסטודנטים בהצגת תעודה: 86 ₪
הנחת תושב זכרון יעקב בהצגת תעודה: 86 ₪
הנחה לגימלאים בהצגת תעודה מזהה: 86 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

הקיוב, אלמא זכרון יעקב 

שתפו

על המופע

לחבילות אירוח במלון אלמא הכוללות כרטיסים למופע  או חייגו 8098*

שי בן צור משלב לאורך שנים בין שירת הקוואלי המסורתית לבין השפה העברית הפייטנית בחומרים פרי עטו וממקורות השירה הסופית. כך יצר בן צור שפה מוזיקלית מקורית וחדשה, שהשראתה נובעת מהמרחב שבין מקורות מוזיקת המדבר הרג'סטאנית לבין השורשים האישיים של בן צור בעולמות הרוק - עם השפעות מהתרבות הצוענית וזיקה לגרוב.
כמה משיריו הפכו להמנונים ונגעו בלבבות של אלפים רבים, ביניהם "דירה" "שושן", “סובב”, “למות באהבה”, “הנה אני”, "איך אוכל להמשיך לישון", "רוקד” ועוד רבים וטובים. אלבומו האחרון JUNUN, בשיתוף פעולה עם ג׳וני גרינווד (רדיוהד) וניג׳ל גודריץ (מפיקם של רדיוהד, יו 2, פול מקרטני ועוד), הוקלט במבצר ג׳ודפור ברג׳סטאן וזוכה לתהודה רבה בעולם (אלבום השנה של הסנדי טיימס - מוזיקת עולם). 
תהליך ההקלטות תועד לסרט על ידי הבמאי ההוליוודי פול תומאס אנדרסון. המסע המוזיקלי של שי בן צור נע כבר במשך שנים על הקו שבין הודו לישראל, בין העולם הרוחני והתרבותי של המוזיקה הסופית לבין השפעות מהעולם המערבי.
במופע סולו, שי נוגע במחוזות  חדשים: אל תוך שני לופרים הוא מסמפל חלילים הודים, שירה וביטים, ומפרק ומרכיב מחדש את השירים על גבי טקסטורות סאונד שיוצרים מסע אקספרימנטלי מרגש.

צילום: שרונה קטן

הזמנת כרטיסים