כניסת לקוחות
9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

פסטיבל שאפל - shuffle

26.12.18
יום רביעי
האנגר 11 (נמל תל-אביב)
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 21:30

מכירה מוקדמת (מלאי מוגבל): 139 ש"ח
מחיר מלא: 159 ש"ח

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: עמידה
שתפו

על המופע

מיקס אנד מאץ׳ קטלני בין טובי המוחות המוזיקליים של סצנת האינדי המקומית בערב חד פעמי בהחלט. אלטרנטיבה אורבנית לפסטיבלי האינדי הגדולים שמבטיחה להיות חוויה אינטנסיבית מעיפת ראשים.

המסך הלבן מארחים את אסף אמדורסקי
שי צברי מארח את רביד כחלני
טייני פינגרז ושי בן צור במופע משותף
(אמן סודי ומעולה ממש) מארח את אקו
הליינאפ המלא יפורסם בהמשך

מרתון של הקרם דה לה קרם של האינדי המקומי, אם תרצו: האלטרנטיבה נטולת החול לפסטיבלי החוץ הגדולים, במחיר כרטיס שפוי ועם חיבורים שמבטיחים להיות סנסציה בימתית של באמת. קבלו את Shuffle, הליינאפ המוקפד מציג אסופת כשרונות מוגזמים:

• רבות סופר ונכתב על המסך הלבן שיש הטוענים שהם להקת הרוק הטובה בארץ. השנה הם השיקו את האיפי ״מוות לטכנו״ בהפקת דורי סדובניק (Red Axes) והקהל ממשיך לנהור אחריהם כמעט כמו כת. הם יארחו לא אחר מאשר את אסף אמדורסקי שכל מילה עליו מיותרת.

שי צברי, שם נרדף לטוב ונכון שמנענע רבבות ברחבי הארץ מצפונה ועד דרומה בשנים האחרונות, יופיע עם חוליית הקצב העוצמתית שלו בגרסת הטריו ויארח את רביד כחלני - עילוי ווקאלי ואיש שגרוב לא מש ממנו. החיבור בין השניים מאיים להיות פיצוץ וולקאני של אנרגיות וכישרון.

טייני פינגרז, ההרכב שהגדיר מחדש את מיקומה של המוזיקה האינסטרומנטלית על המפה, והצילומים המרהיבים שלו בים המלח יצרו פלא עולם מוזיקלי, מגיח לשאפל לטובת חיבור עם אמן המילים והמנגינות שי בן צור שהוציא לאחרונה אלבום עטור שבחים עם ג׳וני גרינווד (רדיוהד). משעמם לא יהיה.

• השם הנשי החם בסצנת ההיפ הופ המבעבעת, אקו, מגיעה להתארח אצל מוח מוזיקלי מפחיד בכישרונו. את זהותו אנחנו עדיין לא יכולים לגלות, תצטרכו להאמין למילה שלנו או להמתין.

• מופעים מעולים נוספים יתפרסמו בהמשך.


צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

**עיצוב- אלעד אלהרר

הזמנת כרטיסים