9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

שלמה בר

הברירה הטבעית פרק ב' | מופע חדש

11.03.19
יום שני
זאפה ירושלים
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 119 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

שלמה בר בן גוזי, זמר, יוצר, מלחין, זוכה פרס אקום למפעל חיים, מייסד להקת "הברירה הטבעית".  הוציא לאחרונה אלבום חדש וייחודי – "עד כלות נפש ואחריה" (משירי יוסף צבי רימון ז"ל) וכעט הוא יוצא במופע חדש בהפקתו המוזיקלית של נדב ביטון.

שלמה בר שוב פורץ דרך עם הלחנים, המקצבים והשירה שלו באלבום חדש עם טקסטים פורצי דרך ועיבודים מלאי השראה,                             הוא יצר סגנון שעוד לא שמענו.

בין רוק למוסיקה אתנית, בין צלילים מערביים למזרחיים, עם הרכב מחודש. המופע כולל רפרטואר של "הברירה הטבעית"                            ולהיטים מ 45 שנות קריירה מוזיקלית שהפכו לנכסי צאן ברזל בתרבות המוסיקה הישראלית.

הכימיה המופלאה של ההרכב החדש עם העיבודים המפתיעים לצד האלבום החדש, מביאים למאזין חוויה מוסיקאלית יוצאת דופן.                    זהו מסע תת הכרתי מכונן ועוצמתי המחבר בין שמים וארץ.  

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

הזמנת כרטיסים