9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

שלמה ארצי

מופעים אינטימיים בצוותא

24.11.19
יום ראשון
צוותא תל-אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 21:00

מחיר: 365 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

סוגיית " האין כרטיסים להשגה לזאפה "
למרות שאנחנו מקפידים לפתוח בבת אחת מספר הופעות גדול בזאפה , אנחנו מודעים לכך שהביקוש תמיד עולה לאין ערוך על כמות הכרטיסים המוצעת. אנחנו מבינים את התסכול והאכזבה של כל אלו שלא מצליחים, למרות ניסיונות חוזרים ונשנים במשך השנים , להשיג כרטיסים. אנחנו מצדנו עושים כל מאמץ על מנת שהחלוקה תהא הוגנת.
אין קיצור תורים, אין פרוטקציות, אין איפה ואיפה ובשנים האחרונות הגבלנו את המכירה ל-4 כרטיסים בלבד לכל רוכש, על מנת למנוע את תופעת הספסרות הנהוגה בשוק.

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!
יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. קיימים בשוק אתרים שונים אשר מציעים כרטיסים ללא כיסוי. חסכו את עגמת הנפש ורכשו כרטיסים רק מהאתרים הרשמיים.
לתשומת לבכם, הרשות להגנת הצרכן מפרסמת מעת לעת את אתרי הספסרות ו/או גורמים מהם מומלץ שלא לבצע רכישות לאור תופעה זו עקב חוסר כיסוי וגביית עמלות מופרזת.
תופעת הספסרות הינה תופעה פסולה, מנוגדת לדין ובצידה עונש פלילי לפי חוק העונשין (איסור ספסרות בכרטיסי מופעים).
ראו הוזהרתם! כרטיסים מזויפים או שמקורם אינו ידוע (ספסרות) ו/או שלא באמצעות מוקדי המכירה הרשמיים לא יכובדו על ידי הזאפה ולא תהיה כל אחריות כלשהי לתוקפם של כרטיסים אלו.
הקפידו לרכוש כרטיסים דרך האתר הרשמי של זאפה או בטלפון 9080*.

שתפו

על המופע

לרגל 40 שנה להופעות של שלמה ארצי בצוותא (1979). 5 הופעות אינטימיות מיחדות.

נגנים: אבי סינגולדה, בן ארצי, טל פורר.

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

הזמנת כרטיסים