9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

שלומי שבן והפסנתר

עם איתמר דוארי (כלי ההקשה)

05.03.19
יום שלישי
אלמא זכרון יעקב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:30
תחילת המופע: 21:00

מחיר מלא: 155-125 ש"ח 
הנחת חיילים וסטודנטים בהצגת תעודה (מלאי מוגבל):140 ₪
הנחת תושב זכרון יעקב בהצגת תעודה (מלאי מוגבל):140 ₪
הנחה לגימלאים בהצגת תעודה מזהה (מלאי מוגבל):140 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

אולם אלמא, אלמא זכרון יעקב 

שתפו

על המופע

לחבילות אירוח במלון אלמא הכוללות כרטיסים למופע  או חייגו 8098*

מופע חדש!
אחרי שנה עמוסה בפרויקטים מיוחדים והרפתקאות מוזיקליות מגוונות, שלומי שבן חוזר אל השירים והפסנתר. מאז ומתמיד ביסס שלומי שבן את הופעותיו על מפגש אינטימי ומסעיר עם הפסנתר, שהיווה לו מצע נוח לחקירה מתמשכת ומשתנה של שיריו. הופעות הסולו של שבן צברו עם השנים תאוצה וקהל מעריצים אדוק, והפכו לעמוד השידרה של ההופעות שלו - המקום שבו הוא, השירים והקהל נפגשים. בשנה האחרונה לקח שלומי הפסקה יזומה מהופעות הסולו ויצא לסייר בשבילים מוזיקליים חדשים: 

המופע המשותף עם חווה אלברשטיין, סדרת ״השתקפויות״ עם האופרה הישראלית ותזמורת הקאמרטה הישראלית ירושלים, מופע המחווה ל״החלונות הגבוהים״ עם אסף אמדורסקי ויעל קראוס, פסטיבל ״מג׳סטה״ באלמא אותו הוא מנהל אמנותית, ושלל הפקות מיוחדות נוספות.

במרץ הקרוב, כשהוא חמוש בגעגוע גדול ובחוויות מוזיקליות חדשות, יחזור שלומי שבן אל הפסנתר לתשע הופעות מיוחדות. יחבור אליו אמן כלי ההקשה הנפלא איתמר דוארי: איתמר ושלומי נפגשו בעבר על הבמה בפרויקטים שונים ותמיד חלמו לשתף פעולה באופן מעמיק. השניים יצאו לטיול משותף במרחבי המוזיקה של שבן, כשעל הבמה

 שלל כלי הקשה, מקלדות, וכמובן - הפסנתר. 

איתמר דוארי נולד בראש פינה שבגליל והחל לנגן בגיל שש. הוא מתמחה בכלי הקשה מסורתיים ובשילובם לכדי מערכת כלי הקשה ייחודית ומעורר השראה וזוכה להכרה והערכה בינלאומית. דוארי שותף ליצירה עם אמנים במגוון סגנונות רחב, החל מתזמורות קלאסיות חשובות ועד אמנים כמו ג׳וני גרינווד, אבישי כהן, ברי סחרוף, עידן רייכל, אביתר בנאי, ימן בלוז (כחבר מייסד של ההרכב לצדו של רביד כחלני), אסתר עופרים, אהובה עוזרי, אהוד בנאי ועוד רבים וטובים שעמם הוא מופיע ומקליט.

צילום: ליאור כתר

 

הזמנת כרטיסים