9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

מארק אליהו ושי צברי

מופע משותף

25.10.18
יום חמישי
אולם אסיא מוזיאון תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 22:30

מחיר מלא: 124 ש"ח
מחיר מיוחד לתושב ת"א בהצגת כרטיס דיגיתל (המלאי מוגבל): 104 ש"ח

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה
שתפו

על המופע

לאחר שיתופי פעולה מוצלחים בשנים האחרונות, נפגשים שוב נגן הקמנצ'ה והמלחין הבינלאומי מארק אליהו והזמר והיוצר שי צברי על הבמה, והפעם למופע משותף שיכלול שירים ויצירות מוזיקליות מהביוגרפיות האישיות שלהם, וכאלה שמהוות נקודות מפגש חדשות ביניהם.

בין המסורתי לאישי, בין העממי לאלקטרוני, עם ובלי מילים - מפגש ייחודי של מוזיקאים וירטואוזיים, שמביא אל הבמה מסע רגשי בין עומקים בלתי נדלים של רגש ושמחה טהורה.

מארק אליהו: שירה, קמנצ'ה ובגלמה  שי צברי: שירה ■ אמיר ברסלר: תופים ■ אמיר זאבי: גיטרות  נמרוד בר: קלידים  אליסף בשארי: בס, עוד  יונתן דסקל: קלידים והפקה מוזיקלית

יוטיוב שי צברי

https://www.youtube.com/channel/UCPGceDFm5ykq8UDMKP4jfyA

יוטיוב מארק אליהו

https://www.youtube.com/channel/UCemmTxzhwfY7D3_86dw6g1w

צלמים: זוהר רון.

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

הזמנת כרטיסים