9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

רוני פיטרסון דיאנה גולבי ושליחי הבלוז עם אורח מיוחד: גבע אלון

במופע של גיטרות בלוז ורוק מוכר ומשובח !

09.11.18
יום שישי
זאפה הרצליה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:15
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 125 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה
שתפו

על המופע

רוני פיטרסון ושליחי הבלוז ביחד עם גבע אלון ודיאנה גולבי

נותנים כבוד לבלוז-סול-רוק אנד רול הקלאסי השורשי האמיתי...ולגיטרות !!

במופע חד פעמי של כולם יחד על במה אחת, מופע אנרגתי ומחשמל

 מביאים לבמה אחת את :

לד זפלין, פרינס, לאונרד כהן, בוב דילן, דיפ פרפל... המיטב שבמיטב!!!

 

 

רוני פיטרסון מכונה בתקשורת - "מלך הבלוז"! בידיעות אחרונות כתב עמוס אורן:                 "אם הבלוז היה דת, פיטרסון היה האפיפיור בהיכל התהילה"

במעריב כינה אותו יוסי חרסונסקי:          "תופעה מוסיקלית מיוחדת במינה"

ביבי קינג איתו ניגן: "גיטריסט מחונן, אמן מוכשר ביותר, רגיש ומיוחד במינו"

פיטרסון הובא לכאן ע"י שלום חנוך ומאז הוא לצדו "מחשמל" את במותיו.

הוא ייצג את מדינת ישראל בכל אירופה, במופעים בחסות ראשי ערים ואנשי פרלמנט. עיתוני דרום אפריקה כתבו:                "בואו לשמוע את האגדה..."

הוא כתב לסטאר האנגלי, וויל יאנג, שיר שנכנס למקום ה – 5 במצעד המכירות באנגליה ובארץ ניגן עם: שלמה ארצי, יזהר אשדות, מאיר אריאל, אביב גפן...עוד.. באלבומו האחרון מנגן הבסיסיט האגדי של הסטונס – מיסטר דריל ג'ונס – שכינה את העבודה עם פיטרסון – "חוויה שמימית"

 

שליחי הבלוז הם חלוצי להקות הקאוורים בארץ ונחשבים ללהקה המובילה בתחומה בישראל עם רפרטואר עשיר וביצועים נאמנים למקור שמחזירים לחיים את להיטי הרוק הקלאסי , הסול והבלוז של שנות ה 60 ו ה 70 –קלאסיקות משולבות בביצועיים ייחודים ללהקה.

 

גבע אלון גבע אלון נמצא בנוף התרבות הישראלית כבר קרוב לשני עשורים ומיצב את עצמו כאחד הקולות הייחודיים והמרתקים במוזיקה הישראלית.

הופעותיו ידועות בתור חוויה מהפנטת, אינטימית ובועטת בו זמנית, בזכות וירטואוזיות על הגיטרה ונוכחות קולית חזקה מאד מנעד דינמי רחב מבלדות חרישיות ומסתוריות ועד שירי רוק חותכים ורווי גיטרות.

 לאורך השנים גבע נשאר נאמן לעצמו וליצירה שלו, שהיא בו זמנית בגוון מאוד אישי ובאותו זמן מתחברת ומחברת בין אנשים.

 

דיאנה גולבי זמרת ומוסיקאית רוק מהבולטות בארץ, הזוכה הגדולה של  כוכב נולד  2010 ומקום שני בכוכב הבא לאירוויזיון 2017. שיריה עמדו בראשי מצעד הפזמונים שבועות ארוכים.

 צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

הזמנת כרטיסים