9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים

ריף כהן

בהופעה

02.04.19
יום שלישי
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 105 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל zappa1@zappagroup.com

שתפו

על המופע

בליווי: חגי פרשטמן-תופים//עטר מיינר-מחשב וקלידים//עומרי עמדו-גיטרה

מאז שפרצה אל חיינו כמשב רוח רענן כשהיא נחשבת לאחת ממובילות הדור החדש של מוסיקאים שפועלים בז'אנר הים תיכוני המודרני ,ריף אינה מפסיקה לחדש ולהפיח משבי רוח מרעננים של יצירה ואסתטיקה בינלאומית.

את התקופה האחרונה הקדישה ריף לאיסוף חומרים לאלבומה החדש והשלישי, לצד הופעות בארץ ובחו"ל (שוויץ, גרמניה, ותורכיה) , שיתוף פעולה עם אמנים אחרים ( למשל עם דודו טסה בשיר היפהפה TOMBER DE HAUT )   והעמקת גבולות היצירה.

בהופעה תבצע ריף בליווי להקתה את כל השירים האהובים משני אלבומיה המצליחים, לצד טעימה ראשונה מהאלבום החדש שבדרך.

עם צאתו  של אלבום הבכורה  A PARIS  ב 2012  נחשפנו לעולמה הצבעוני של ריף  – משחק מתמיד בין האוריינטאלי לאורבני, שירים העוסקים  בדמות המהגר החדש בעולם בו הגבולות פתוחים ומרגיש בבית בכל מקום שבו הוא נמצא. שני השירים הראשונים מתוך אלבום הבכורה A paris  ו J'aime   לוו בקליפים בבימויה של ריף עצמה וזכו למילוני צפיות ביוטיוב ואינספור השמעות בתחנות הרדיו, במהלך אותה שנה כיכבה בכל כלי התקשורת בארץ  והוגדרה לא פעם כתופעה יוצאת דופן שהגדירה סוג חדש ואיכותי של מוסיקה מזרחית ואתנית בישראל.

אלבומה השני A LA MENTHE  - בדיוק כמו שמו "בטעם מנטה" הברקה טעימה ורעננה נוספת , באלבום המשיכה  ריף לשכלל את הפיוז'ן המרתק המזוהה עם יצירתה בין מוסיקה אפריקאית, ערבית  ורוקנרול תוך שהיא שומרת על הרעננות ולא מפסיקה לספוג השראות חדשות.

"אם צריך לתמצת את החוויה במילה אחת – וואוו.שילוב כל כך נכון של כישרון, חן, מתיקות, ממזריות ופופ בניחוח צרפתי-ערבי לא נראה על במה ישראלית כבר הרבה זמן"
בן שלו,הארץ

" נאמר רק שריף כהן היא פשוט נהדרת. שילוב יוצא דופן של מתיקות ילדותית, סקסיות, עוצמה מתפרצת, רכות מופנמת, חינוך מוזיקלי מערבי, רקע מוזיקלי אתני וכל קלישאה אחרת מתוך אחדות הניגודים הזו, שהופכת אותה ליהלום אמיתי"
שי להב  - YNET

"דמעות נקוות מעיניי. תחושות של אופוריה. מין העלמות כזו מהכאן והעכשיו ... נסו לחבר את ונסה פאראדי למאסיב אטאק ואת אלה לכל להקות הראיי הצפון אפריקני. כשזה קורה, הראש מתפוצץ"

מיכאל רורברגר, עכבר העיר, ביקורת הופעה

https://www.facebook.com/riffcohen

 https://www.youtube.com/reefkok

 צילום-  Dean Avisar

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים