9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

רדיו בלה בלה - המופע

השידורים נמשכים!

21.11.19
יום חמישי
היכל מנורה מבטחים (יד אליהו) תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:00

מחיר מלא: 500-180 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה
שתפו

על המופע

אל החברים של נטאשה, מצטרפים אורחים חדשים על הבמה שיוסיפו גוון חדש לחלק מהביצועים המקורים:

אמיר דדון // ארינה פופובה // נינט // עמיר בניון // ערן צור // קובי מרימי
 וליאור אשכנזי (בתפקיד גיבור האלבום א.וקסמן)

לרגל 25 שנה לאלבום המופת, יעלה האלבום כולו בהפקת רוק מרהיבה בעטיפה עדכנית שנשארת נאמנה למקור. זהו מסע מוזיקלי בארבע מערכות אל תוך נפשו השסוע של א.וקסמן, במה משוכללת ועבודת וידאו מורכבת שמשתנה ומתחלפת במהלך הערב.

האלבום השלישי של "החברים של נטאשה", יצא לעולם בשנת 94 והפך את הבטן והראש של המוזיקה הישראלית. שנתיים של עבודה בארבעה אולפני הקלטה עם שורה של זמרים אורחים, תזמורת מלווה ומספר הצצות של שדרני רדיו אמיתיים מאותה התקופה תורגמו לשעה וארבעים של קסם חד פעמי.
זו היה אלבום קונספט עם רעיון אחד מתמשך, שיתוף פעולה חוצה ז'אנרים ורעיון כל כך מגולמני שאפילו עד היום אין אלבום שמתקרב באמת למה שהחברים של נטאשה עשו פה. מלודיות עצובות מובילות לקטעי רוק בועטים דרך קטעי קישור קומיים ופסימיים כאחד.
זוהי סאטירה ביקורתית ומלאת מחאה פרי עטו של מיכה שטרית, אשר הולחן ע"י ארקדי דוכין, המתארת את דמותו של א. וקסמן, אדם מעורער בנפשו הסובל מפיצול אישיות, שמקים ומפעיל תחנת רדיו פיראטית שזהו יומה האחרון לשידור. ארבעת הדמויות של א. וקסמן - פרדי, הפי, שץ וליזה - משדרות במשך אותה יממה תוכניות שונות, שבהאזנה להן היום נותרו רלוונטיות מתמיד.

הצטרפו למהפכה המשודרת, רדיו בלה בלה באוויר

הזמנת כרטיסים