9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

אושיק לוי "כל השירים הם שלו"

מארח את אסף אמדורסקי

13.11.19
יום רביעי
אולם אסיא מוזיאון תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 20:00

כרטיס רגיל: 154 ש"ח 
מחיר מיוחד לתושב ת"א בהצגת כרטיס דיגיתל: 134 ש"ח

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

מופע זה מתקיים במסגרת פסטיבל הפסנתר 2019.

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!
יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. לפרטים נוספים>>

שתפו

על המופע

לו להשיב ניתן את מחוגי הזמן… 

לכולנו עולה עכשיו ללא שליטה המשפט "איזה עולם נפלא הוא היה בונה לו"...  כי שיריו של אושיק לוי, מהזמרים-שחקנים המוערכים והאהובים בארץ מזה 50 שנה, כבר הפכו מזמן לחלק בלתי נפרד מפס הקול הישראלי: "בלדה לשוטר", "חוזה לך ברח", "זה מכבר", "אגדת דשא", "יונתן סע הביתה" ועוד רבים וטובים. 

"כל השירים הם שלו" כי מעבר לקול הקטיפה הנדיר, אושיק שלא כותב את שיריו בעצמו, השכיל לבחור ולעבוד עם טובי היוצרים כבר מתחילת דרכם - מאיר אריאל ויענקלה רוטבליט, שלום חנוך, מתי כספי, נפתלי אלטר או יהודית רביץ לצד שירים מאת נתן אלתרמן, אברהם חלפי או לאה גולדברג.

אושיק הוא לא רק זמר נהדר שבחר שירים  נפלאים והעניק להם ביצועים נצחיים, הוא גם שחקן וקומיקאי מחונן שכיכב בסרטים וסדרות מ "גבעת חלפון אינה עונה" ו"תעלת בלאומילך" דרך "בלי סודות", "לגעת באושר", "השיר שלנו" ועד "קופה ראשית".

לוי בן 75 וצעיר מתמיד, כי השירים הם שלו, והמוזיקה חיה ופועמת בתוכו. 

במופע המיוחד בפסטיבל הוא יחגוג 50 שנות יצירה, עם להיטיו הגדולים מכל הזמנים, עם אורח מיוחד – אסף אמדורסקי, ועם הרכב נגנים צעיר ואנרגטי, שיחד עם אושיק, יוצר על הבמה חגיגה מוזיקלית אמיתית, ולרגע קט אפשר לדמיין שאולי באמת ניתן "להשיב את מחוגי הזמן".

 

אושיק לוי שירה ■ מאור ויזל גיטרה אקוסטית ■ דן זייתון גיטרה בס ■ דוד לוי גיטרה אקוסטית ■ ליאור רומנו פסנתר וסינטי ■ עופר לוי הקשה ■ נעה איילי צ'לו ■ 

אורח מיוחד אסף אמדורסקי

קרדיט צילום: יקי הלפרין 

הזמנת כרטיסים