9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

עומר קליין טריו עם אורח מיוחד: שי צברי

רדיו מדיטראן

06.09.19
יום שישי
זאפה חיפה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 12:15
תחילת המופע: 14:00

מחיר: 115 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

"אחד הפסנתרנים והמלחינים המעולים של זמננו"  - AboutJazz

"טור דה פורס… שעה וחצי של נגינה אנרגטית, דינמית, סוחפת, מרשימה ומהנה מאוד" - בן שלו, הארץ

את הפסנתרן עומר קליין אין צורך להציג לקהל אוהבי הג׳אז בישראל. בעשור האחרון קליין עסוק ביצירה בין לאומית ענפה. הקונצרטים והאלבומים שלו אהובים ברחבי העולם, הוא זוכה פרס ה״אקו״ היוקרתי (הגראמי הגרמני), וכל ביקור שלו בארץ הוא חגיגה של ג׳אז עם שורשים ישראליים. 

יחד עם הטריו שלו שכולל את חגי כהן מילוא בבס ואמיר ברסלר בתופים, קליין יוצר מוזיקה מקורית, נועזת, מרגשת ונוגעת. האלבום והמופע החדש של הטריו, ״רדיו מדיטראן״, הוא שיר אהבה לים התיכון שלחופיו גדלו חברי הלהקה. הלחנים החדשים של קליין סוחפים מתמיד, ומשלבים באורגניות מרשימה השפעות ים תיכוניות שונות - מהבלקן, צפון אפריקה, טורקיה ועוד.

כל זה מוגש בנגינה העמוקה והוירטואוזית האופיינית לקליין, ברסלר וכהן מילוא, הממשיכים את המסורת של גדולי הג׳אז האמריקאי על ידי יצירת סגנון חדש ומקורי משלהם.

זהו שיתוף הפעולה הראשון של קליין עם שי צברי. השניים אוהבים את המוזיקה האחד של השני מזה שנים, כך שצפוי חיבור טבעי ומפגש ים תיכוני לוהט.

עומר קליין - פסנתר, סינטי, כלי הקשה

חגי כהן מילוא - בס, סינט בס

אמיר ברסלר - תופים כלי הקשה

אורח מיוחד: שי צברי, שירה  

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים