9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

שיעור גאגא לקהל הפסטיבל

13.06.19
יום חמישי
אלמא זכרון יעקב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 9:30
תחילת המופע: 10:00

כרטיס כניסה: 20 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: עמידה

גלריה 1, אלמא זכרון יעקב

לחבילות אירוח במלון אלמא בזמן הפסטיבל  או חייגו 8098*

- לקבלת עדכונים שוטפים על הפסטיבל חפשו אותנו בעמוד הפייסבוק והאינסטגרם majestafest

- בהגעה ברכב, ניתן יהיה לחנות בחניונים הקרובים לפי הכוונה במקום

- מומלץ להגיע עם כרטיסים מודפסים

שתפו

על המופע

שיעור פתוח לקהל הרחב במסגרת פסטיבל מג'סטה בניהולו האמנותי של שלומי שבן 12-15/6.

גאגא היא שפת תנועה שאותה פיתח אוהד נהרין במשך שנים רבות, והיא משמשת את רקדני להקת מחול בת-שבע כתרגול וכאימון יום-יומי. במקביל התפתח מסלול נוסף, גאגא/אנשים, שמתאים לכל אחד ואחת, בכל גיל וללא צורך בניסיון קודם. גאגא/אנשים מציעה למשתתפים מסגרת להתחבר אל גופם ואל הדמיון שלהם, לחוות תחושות ורגשות, לשפר את הגמישות ולחוות את ההנאה שבתנועה בסביבה מזמינה ומאפשרת. גאגא תורמת לבריאות הגוף והנפש ומאפשרת גישה לכל היכולות שלנו. היא מפתחת מודעות לתחושות, מסייעת לחיזוק הגוף וריפויו, תורמת לזריזות ולכוח המתפרץ, מעצימה חיוניות ועירנות, משחררת מתחים ומאפשרת נוכחות איכותית. 

בגאגא/אנשים המשתתפים מודרכים באמצעות שימוש בסדרת הנחיות אשר בנויות נדבך על נדבך ויוצרות רצף תנועתי. כל משתתפי השיעור מתנסים בחקירה פעילה של ההנחיות שניתנו, תוך שהם מגלים כיצד ניתן לפרש באופן סובייקטיבי את המידע הניתן ולבצע את ההנחיה בהלימה לתחושותיהם ולפרשנותם האישית. אוהד נהרין: "אנו חוקרים  תנועה  רב ממדית, אנו נהנים מתחושת הבעירה בשרירים, אנו זמינים לפעולה. אנו מודעים לחומרים שמהם אנו עשויים, אנו מודעים  לכוח המתפרץ שבנו, ולעתים אנו עושים בו שימוש. אנו יכולים לשנות את הרגלי התנועה שלנו. אנו יכולים להיות רגועים ודרוכים בו-בזמן. אנחנו זמינים…" 

ההשתתפות אינה מצריכה ידע קודם במחול | יש להגיע לשיעור עם בגדים נוחים לפעילות ספורטיבית | כל הנמצאים בחדר משתתפים ואין אפשרות לצפייה מהצד | השיעור מתאים לאנשים מגיל 16 ומעלה | משך השיעור כשעה | אין אפשרות לצלם

קרדיט לצילום: אסקף

הזמנת כרטיסים