9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

נוי פדלון

מופע השקה חגיגי לרגל צאת אלבום הבכורה

17.03.20
יום שלישי
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 114 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

בשנה האחרונה הפכה נוי פדלון לשם החם החדש והמרענן בתעשיית המוזיקה בישראל כשהיא מסומנת ע"י המבקרים והקהל כתגלית השנה של 2019.
הפריצה המטאורית הגיעה עם יציאת סינגל הבכורה "סוודר" שכבש את המקום הראשון בכל מצעד אפשרי, הגיע ל 16 מיליון צפיות, כיכב בצמרת המצעד של ספוטיפיי ואפל בישראל, וכבש את הפלייליסט של גלגלצ.

בשונה משאר הזמרות בז'אנר הים תיכוני, נוי פדלון כותבת ומלחינה את כל שיריה, דבר שמייחד אותה ומבליט את איכויותיה.
בימים אלא היא משחררת את אלבום הבכורה שלה "סוודר" שכולל גם את הסינגלים המצליחים: "גלגל ענק", "אין לך סוף", "סכינים", "מפחיד", ו-"התגעגעתי" הסינגל הנוכחי שזוכה לביקורות מעולות מצד המבקרים. 

בחודשים האחרונים הישגיה האדירים של נוי לא מביישים זמרים שנמצאים בתעשייה שנים רבות. היא חצתה את כמות 30 מיליון הצפיות ביו טיוב, 40,000 מנויים, עמוד אינסטגרם עם וי כחול ו 33,000 עוקבים, 4 מיליון האזנות ברשתות הניו מדיה המובילות (אפל, ספוטיפיי, דיזר), וכשהיא כותבת ומלחינה גם מגה להיטי ענק לאמנים אחרים ביניהם: עומר אדם, איתי לוי, משה פרץ, קובי פרץ, לירן דנינו ועוד...

את כישוריה הבינלאומיים של נוי ניתן היה לראות כשהיתה הראשונה לזהות את הפוטנציאל ללהיט הגדול "דאנס מאנקי", טרם הפיכתו ללהיט הבינלאומי הכי גדול בשנה האחרונה. היא נכנסה לאולפן ועשתה עיבוד משלה, שהפך לאחד המדוברים והחמים ברשת.

 עם סיום הקלטות אלבום הבכורה החלה נוי לעבוד על המופע החדש, כשהיא מעורבת בכל החלטה מוזיקלית.
עם יציאת האלבום החדש יוצאת נוי לסיבוב הופעות ארצי.
במופע תבצע נוי את שירי אלבומה הראשון, לצד להיטים גדולים אותם כתבה לאמנים רבים, הכל בעיבוד והפקה מוזיקלית של עדי רותם, ובליווי של 5 נגנים על הבמה.

המופע הסוחף משלב הפקות מוזיקליות עכשוויות שמביאות לידי ביטוי את הרגש והיכולת הווקאלית המרשימה של נוי.

צילום: דניאל קמינסקי

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים