9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

חנוכה: מופע סיום פסטיבל הולגאב: מהנילוס הכחול להרי האטלס

עומרי מור, אבטה בריהון, שלמה בר

24.12.19
יום שלישי
זאפה ירושלים
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 95 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

מופע אנדלוסיה-אתיופיה, שהתקיים בפסטיבל הולגאב בשנה שעברה, הפגיש את הפסנתרן עומרי מור, מי שיצר חיבור מפתיע ומרענן בין הג'אז והמוזיקה האנדלוסית של המגרב, עם הסקסופוניסט והזמר אבטה בריהון, נציגם הבולט של האתיו-ג'אז בתרבות הישראלית ושל השירה היהודית-אתיופית. במופעם החדש  מרחיבים מור ובריהון את גבולותיה של המוזיקה האפריקאית: יחד עם הזמר ונגן כלי ההקשה שלמה בר, מנהיג ומייסד להקת הברירה הטבעית ויליד מרוקו, הם מפגישים ומחברים את השורשים האנדלוסיים המערב-אפריקאים של יצירתו של מור עם המוזיקה המגרבית העממית של בר ועם הג'אז האתיופי של בריהון. 

עומרי מור פסנתר, ניהול מוזיקלי  |   אבטה בריהון סקסופון,שירה  |  אליהו דגמי סאז, כלי פריטה  |  גלעד אברו בס  |  אמיר ברסלר תופים  | 

אורח מיוחד: שלמה בר שירה, תוף

עומרי מור צילום  Yossu Zwecker

אבטה בריהון ניר שאנני

שלמה בר – יח"צ

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים