9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

נקמת הטרקטור חוגגת 30! עם אורח מיוחד ברי סחרוף

31.08.19
שבת
זאפה אמפי שוני
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:00

מחיר:154 ₪

הנחת חיילים וסטודנטים בהצגת תעודה (המלאי מוגבל): 134 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: עמידה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

* אזור האורקסטרא יהיה אזור עמידה וניתן לשבת בירכתי האמפי

* ישיבה באמפי היא תחת כיפת השמיים ולפי סדר הגעה למקום

* אין הכנסת נשק, חפצים קשיחים, מצלמות וידאו ומכשירי הקלטה

*המופע יתקיים בכל מזג אוויר, ההפקה שומרת על הזכות לשינויים בכל עת

שתפו

על המופע

נקמת הטרקטור, מלהקות הרוק הוותיקות בישראל, מציינת 30 שנות יצירה המושתתות על רוקנ'רול משובח,  בהופעה חגיגית ומיוחדת שתתקיים ב 31.8 באמפי שוני

בהופעה יארחו את ברי סחרוף שהפיק את אלבומם הראשון, ואת חברי הלהקה המקורית- גרין ודני מקוב.

נקמת הטרקטור התחילו את דרכם בשנת 1989 בשותפות שנוצרה בין אבי בללי לגרין, שהחלו בגיבוש סקיצות וניסיונות כשהקו המנחה הוא מוסיקה נגישה ועם זאת אחרת ושונה. לאחר מכן הצטרפו גם דני מקוב על התופים ואופיר לייבוביץ על הגיטרות. באותה תקופה מקים ניצן זעירא את חברת התקליטים "נענע דיסק" ומחתים את הרביעייה. פורטיס מבקר הרבה בזמן ההקלטות לאלבום הראשון, מציע לרביעייה בלי השם את השם "נקמת הטרקטור"  על שם שיר שנגנז מתקליטו "סיפורים מהקופסא". הלהקה מתחילה בהופעות ומקבלת תגובות יוצאות דופן והצעה לכתוב מוסיקה ללהקת בת-שבע. הלהקה מלחינה את המוסיקה ליצירה " ק י ר "מאת אוהד נהרין ונועלת במאי 90 את פסטיבל ישראל בבכורה של אחד מרגעי השיא במחול המודרני- "אחד מי יודע". במקביל יוצא תקליט הבכורה הנושא את שם הלהקה "נקמת הטרקטור".

במהלך השנים פיתחה הלהקה קריירה מוזיקלית ענפה ומגוונת הכוללת 9 אלבומים ( כולל אלבום פיוטים), הופעות מסוגים שונים  ושיתופי פעולה ייחודיים שהנפיקו שירים  אשר הטביעו חותמם בתרבות הישראלית וקיבעו את מעמדם גם כלהקת רוק ישראלית וגם כלהקה אמנותית שונה ולא צפויה אשר משלבת מוזיקה, מחול, קולנוע ותיאטרון.

לאמפי שוני הם מגיעים בפעם הראשונה לערב ייחודי, אנרגטי ומרגש עם להיטיהם הגדולים מכל הזמנים: משחק של דמעות, אדון הסליחות, היא, אחד מי יודע, נודד אלייך,  ג'ונגל פיתוח, אופניים וספר, דברי אליי, עפיפונים, שקט, אדרנלין, נשאר רק לרוץ, סביב סביב, מה לאהובי, מסכים שטוחים ועוד רבים וטובים.

בללי: " לא חלמנו ששלושים שנה אחרי נממש הופעה חגיגית , שלושה עשורים של עשייה ומעורבות בעולם  המחול והקולנוע הישראלי וברקע תשעה אלבומים שמציעים גוון אחר לרוק הישראלי. ברי שהפיק את האלבום הראשון יתארח 30 שנה אחרי האירוח הבלתי נשכח ברוקסן. יחד עם גרין ומקוב, חברי הלהקה המקורית, אנחנו סוגרים מעגל וחוזרים אל הנקודה שבה התחלנו את הדרך לפני 30 שנה. אנחנו מאד מתרגשים ומצפים להופעה הזו."

על הבמה: אבי בללי - בס, שירה, גליה חי – ויולה, אופיר לייבוביץ' – גיטרה, רועי ירקוני – קלידים, אביב ברק - תופים

צילום: אלדד רפאלי

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים