9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

דודו טסה | אהוד בנאי

שני מופעים בערב

15.08.19
יום חמישי
אמפי בית גוברין
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:00
תחילת המופע: 20:30

כרטיס רגיל- 164/184 ש"ח 
מנוי ידיעות אחרונות בהקלדת ת"ז - 116/130 ש"ח. המלאי מוגבל.
הנחה ללקוחות אמריקן אקספרס תמורת נקודות בהקלדת קוד קופון- 84/104 ש"ח . המלאי מוגבל

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה לא מסומן

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!
יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. לפרטים נוספים>>

שתפו

על המופע

אזלו הכרטיסים!!

פסטיבל "בית גוברין – לילות אהבה באמפי הרומי" הינו חלק מרכזי מאירוע המוסיקה הגדול ביותר לרגל ט"ו באב– "באהבה למוזיקה הישראלית" בהפקת קבוצת זאפה, המאגד על פני שלושה שבועות עשרות הופעות של מיטב האמנים הישראליים, באתרי ההופעות הכי קסומים בארץ, מצפון ועד דרום.

אהוד בנאי "היום"

אהוד בנאי טרובדור הרוק הישראלי ומשורר הבלוז העברי , מביא איתו לבית גוברין את כל הצלילים, המראות והחוויות שאסף בדרכו עד היום. לצד השירים האהובים שניסחו אותנו ואת חיינו כאן, יהיו גם שירים מהיצירה החדשה המתהווה בימים אלה. כמו בכל הופעה גם כאן השירים יקבלו פירוש חדש שתואם את הרגע העכשווי, את הערב החד פעמי,  ויהפכו לכדי חגיגה מיוחדת של צלילים ומילים.

עם אהוד על הבמה תהיה להקתו הקבועה והנאמנה בהפקה המוסיקלית של גילי סמטנה (שמתלווה לאהוד עוד מימי הפליטים), ערן פורת: תופים, נושי פז: גיטרות, אלעד כהן בונן: כלי הקשה וסאמפלר, ביל צור: קלידים, ואבטה בריהון: סקסופון.

עם כל השירים המוכרים והאהובים: עיר מקלט, זמנך עבר , ג'מלי פורוש , האגס 1 , דוד ושאול, פלורנטין, יוצא לאור, מהרי נא, אביא לך, טיפ טיפה, בלוז כנעני, היום, יוצא לאור אל תפחד, אבן ספיר, הכוכב של מחוז גוש דן ועוד...

דודו טסה

השנה האחרונה הייתה עוד שנת שיא בקריירה המפוארת של דודו טסה. עם אלבום חדש וסיבוב הופעות מצליח בחו״ל בעקבות הצלחת סיבוב ההופעות ההיסטורי עם רדיוהד שתועד בסרט דוקומנטרי, אלבום זהב על יצירת המופת עם הכוויתים, ושורה ארוכה של שיתופי פעולה מוזיקליים שהניבו שורה של להיטים. דודו טסה והלהקה ממשיכים בהופעות סולד אאוט ברחבי הארץ ומבצעים את הלהיטים הגדולים מכל האלבומים: "פריד", ״מעליות״, ״לולה״, ״בסוף מתרגלים להכל״, ״הגולה״, ״אני רץ״ ועוד.

לקוחות אמריקן אקספרס נהנים מפריסייל ייחודי של 24 שעות לפני המכירה לקהל הרחב הכולל 80 ₪ הנחה לכרטיס על מגוון מופעי הפסטיבל

הזמנת כרטיסים