9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

קבלת שבת עם משה להב "הטיש הגדול" בשירים "שעשו עלייה"

אורח מיוחד - ננסי ברנדס

26.06.20
יום שישי
זאפה חיפה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 12:45
תחילת המופע: 14:30

מחיר: 115 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

במסגרת מופעי "טיש בתשרי", רגע לפני יום כיפור וכמייטב מסורת "הטיש הגדול", יארח משה להב בזאפה הרצליה אמנים אשר ישתפו עמו פעולה ויבצעו ממיטב שירי הזמר העברי והיהודי ברוח חגי תשרי.

"טיש בתשרי" - הנו מופע מסורתי של "הטיש הגדול" המתקיים  מידי שנה ערב לפני יום הכיפורים. המופע נושא אופי מיוחד של קדושה וחגיגיות והרפרטואר נבחר ע"י להב כמו גם האמנים המתארחים אשר מתאימים ומביאים עמם ערך מוסף הייחודי לערב זה.

משה להב ייסד תופעה ישראלית ייחודית –"הטיש הגדול". זהו מופע מעניין ומרענן של שירים ישראליים היוצר דינמיקה חברתית בהופעה שהפכה לתופעה.

 למופע של הטיש אין מבנה קבוע ולא סט שירים מוכן, הכל "כאן ועכשיו", תוך הבנתו של להב את הלך הרוח המתהווה באותו הערב - מה שיוצר מופעים השונים זה מזה. הקהל הינו שותף פעיל ומתווה ביחד עם להב את אופיו של המופע. לעיתים מדובר בערב דרמטי וסוער ובפעמים אחרות בערב קליל וקולח.

מאות אלפי ישראלים כבר נשבו בקסם המופע והשירים, הביצוע, התעלות הרוח, ותחושת ה-"ביחד" והם שבים פעם אחר פעם לכל הופעה. 

צילום: אור טל

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

 

 

 

הזמנת כרטיסים