9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

מוש בן ארי - פתיחת חגיגות 25 שנה

עם אורחים מיוחדים

26.09.20
שבת
אמפי קיסריה (גן לאומי)
כרטיסים
תחילת המופע: 21:00

מחיר מלא: 249-129 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!
יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. לפרטים נוספים>>

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

 אורחים מיוחדים:

אברהם טל – בניה ברבי – יובל דיין

חברים מלהקת שבע

לא משנה בני כמה אתם המוזיקה של מוש בן ארי מלווה אתכם כבר 25 שנה. במסעות, בשמחות בנוף חיינו הישראליים מתובל בסגנון המוזיקלי הייחודי שכולו מראה של ישראליות רב גונית וצבעונית.

מ"שיר למעלות" ו"עד אלי", "את" ו"ג'ה איז ואן", "מסע ומתן" ו"ממריאים", "סאלאם" מלא התקווה ו"זכרון אחד מושלם", "סתכל לי בעיניים" ו"כמו בחיים", "עוד היום", "אח שלי מתחתן" ו"הנה הוא בא" כולם שירים שצרובים בנימי נפשנו של טיולים אחרי צבא וקומוזיצים עם גיטרה, של סקרנות מבעבעת וצמא לנדודים עם שורשים עמוקים שנטועים בבית, בחופות ושמחות ואהבה אין קץ לאדמה ובישולים של אמא בשישי. כל המורכבות של המציאות של חיינו שזורים בסגנון המוזיקלי הייחודי של מוש בן ארי כולו השתקפות חיינו ערב רב של סגנונות ומוצאים שמרכיבים שלם אחד.

עברו 25 שנה מאז שהקים את להקת שבע ויצר מהפיכה מוזיקלית עם החגיגה השמחה והצבעונית שערבבה כלים וצלילים מרחבי העולם וייסד ז'אנר מוזיקלי חדש שמזוהה איתו, פסטיבלים הוקמו ודור חדש שנפתחו לו האוזניים והלב גדל פה. דורות של מוזיקאים הלכו בדרכו ממשיכים ליצור את המוזיקה האופטימית והעשירה שיצר. ההצלחה הבינלאומית לה זכתה שבע היתה חסרת תקדים במונחים ישראליים, היא הובילה פסטיבלי ענק ברחבי העולם, הופיעה מול שועי עולם וזכתה בפרסים. אבל ההצלחה הגדולה הגיעה שיצא לקריירת סולו ובמהרה חדר לכל אוזן ונפש בישראל עם רצף להיטים אינסופי, יחד עם ההופעות המפורסמות שהיו חגיגה של צלילים וכלים התאסף סביבו קהל מעריצים אדוק.

בקיץ הקרוב יתקיים מופע מיוחד שיחגוג את הקריירה המוזיקלית המפוארת של אחד האמנים החשובים בנוף המוזיקה המקומי, ההרכב המופלא שמלווה את מוש יעלה על במת אמפי קיסריה ותחת אורות הכוכבים והשמיים הפתוחים ינגנו את כל הלהיטים הקאנוניים מכל תקופות הקריירה יחד עם אורחים מיוחדים וחברים טובים שיצטרפו  לחגיגה השמחה והמרימה שתקח אותנו למסע בתמונה מוזיקלית צבעונית ועשירה כמו שרק מוש בן ארי יודע לרקום. ההופעה בקיסריה תהיה יריית הפתיחה של חגיגות ה25 שנה שיימשכו בעוצמה לאורך כל השנה עם עוד ארועים, הפתעות והודעות מרגשות בהמשך.

הזמנת כרטיסים