9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

מוש בן ארי מארח את רבע לאפריקה

מסע ומתן

21.02.19
יום חמישי
זאפה חיפה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:45
תחילת המופע: 21:30

כרטיס רגיל- 144 ש"ח
הטבה למנויי ידיעות אחרונות בהקלדת ת"ז- 123 ש"ח

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

מופע זה משתתף בפסטיבל גולדסטאר סאונד סיסטם - "מנגנים אלבומים"

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

פרוייקט הדגל של גולדסטאר וזאפה חוזר!

"מנגנים אלבומים" סדרת ההופעות המובילה של החורף תארח השנה את צמרת היוצרים המקומיים, וותיקים וצעירים למסע מוזיקלי בין האלבומים האהובים ששינו את מפת המוזיקה הישראלית, כל ערב הוא מסע מרגש וחד פעמי אשר נותן לקהל הזדמנות לחזור לאלבומים האייקונים שיצאו בישראל.

מוש בן ארי מארח את רבע לאפריקה

אחרי שהרעיד את האנגר 11 הוא מגיע לזאפה חיפה 21 בפברואר

 קצב. רגש. שורשים. נשמה. מסיבה. 

כל זה ועוד הרבה יותר במופע של מוש בן ארי שנפתח כמחווה לאלבום המופת 'מסע ומתן' ובו הוא מארח את הרכב האתנו-פאנק רבע לאפריקה. כל הלהיטים של מוש בן ארי שכולנו נושמים בעיבודי גרוב חדשים קצביים ובועטים, אשר יגרמו לכל הנוכחים לחוויה מוסיקאלית יוצאת דופן.

מוש בן ארי נחשב לארכיטקט הראשי של גל מוזיקלי חדש ששינה את פני המוזיקה הישראלית. מהרגע שפרץ לתודעה בזכות יצירה מקורית ששילבה כלים וסגנונות מרחבי העולם עם מסורות אתניות יהודיות מקומיות שיחד שיקפו את כור ההיתוך הישראלי, מוש שבה את לב הקהל ולהיטיו הם חלק בלתי נפרד מפס הקול הישראלי, וזה למעלה מ20 שנה שהוא בין היוצרים המשפיעים ביותר בנוף המוזיקה המקומי.

בשנה האחרונה מוש אירח על הבמה אמנים ויוצרים צעירים ביניהם הרכב האתנו-גרוב "רבע לאפריקה" בהופעה בהאנגר 11, שם הפך את לקהל את הלב והראש עם הופעה מדוברת שתנדוד גם לפסטיבל גולדסטאר סאונד סיסטם בזאפה חיפה בביצועים חלומיים  ללהיטים:

את, יה, הנה הוא בא,  כמו בחיים,  Jah is on, פתאום, ואיך שלא,תסתכל לי בעינים,  אנצל, ממריאים, "מסע ומתן"

כל זאת ועוד בביצועים מיוחדים שבחלקם יארח של ההרכב האתנו-ג'אז-פאנק הישראלי "רבע לאפריקה", עם מקצבים צפון אפריקאים, סולמות מקאם ערבי והרבה ג'אז Funk-שהוא הלב המוזיקלי המרכיב את סגנונו המיוחד אנסמבל רב תרבותי ושורשי, היוצר קולאז' מוזיקלי מרומם נפש.

מוש בן ארי - ממריאים -מתוך פסטיבל גולדסטאר סאונד סיסטם "מנגנים אלבומים"- (האנגר 11,נמל ת"א)

 

הזמנת כרטיסים