9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

מוש בן ארי עם ד"ר אלעד שגב

"מה בני האדם יכולים ללמוד מהטבע?"

11.05.19
שבת
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:30

מחיר : 85 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

HIT מכון טכנולוגי חולון מציג:

הופעה והרצאה בערב אחד

HIT ON STAGE

חדשנות, עיצוב ומוזיקה נפגשים על הבמה של זאפה ת"א

סדרה מיוחדת של מפגשים בין טכנולוגיה למוזיקה: מה צופן לנו העידן הבא?

בכל ערב מרצה אחר מ-HIT מכון טכנולוגי חולון יעניק מבט מרתק אל העתיד של המדע והטכנולוגיה,

לצד הופעה ושיחה עם אמן מוביל.

על ההרצאה - "מה בני האדם יכולים ללמוד מהטבע? ":

האם אנחנו יכולים ללמוד משהו על יצירתיות מיצורים קדומים כמו פטריות וריריות? האם אנחנו יכולים ללמוד משהו על מיזוג אויר מטרמיטים? האם אפשר ללמוד משהו על תנועה שקטה של כלי תחבורה מעופות דורסים ליליים? 

כל השאלות האלו ועוד הן חלק מתחום מחקר אקדמי רב תחומי המתפתח בשנים אלו בשם ביומימיקירי. במפגש זה נכיר מגוון יצורים חיים, את דרכי ההתמודדות שלהם עם המציאות המורכבת בה הם מתקיימים, ניראה פיתוחים טכנולוגיים ועבודות של סטודנטים שנעשו בהשראת הטבע ולבסוף נשאל מה אנחנו יכולים ללמוד מיצורים אלו לחיינו הפרטיים.

מוש בן ארי - כבר למעלה מ20 שנה שבן ארי נמנה בין היוצרים המשפיעים ביותר במוזיקה הישראלית. מי שהביא סאונד חדש בנגינתו הייחודית שהייתה לפורצת דרך בנוף המוזיקה הישראלית, הוא שילב כלים נדירים וסגנונות הישר ממסעות ברחבי העולם והוביל גל חדש של מוזיקה שהיום היא בלתי נפרדת מפס הקול הישראלי.

ד"ר אלעד שגב -  חוקר ומרצה במחלקה למתמטיקה שימושית ובמחלקה ללימודים רב תחומיים ב HIT, מלמד יחד עם ד"ר סייפן בורגיני את הקורס ביומימיקרי אותו לומדים יחד סטודנים מהפקולטות למדעים, עיצוב, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, ניהול טכנולוגיה וטכנולוגיות למידה. 

קרדיט צילום תמונה מוש בן ארי – אביב לוסקי

קרדיט צילום ד"ר אלעד שגב – אושרי חיון ינקלוביץ

‎‎‎‏‏‏‏

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים