9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

דני רובס עם ד"ר גיא יוסקוביץ

"האם ההנדסה הגנטית תשנה את כל הפנים והשמות?"

08.07.19
יום שני
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:30

מחיר : 85 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

HIT מכון טכנולוגי חולון מציג:

הופעה והרצאה בערב אחד

HIT ON STAGE

חדשנות, עיצוב ומוזיקה נפגשים על הבמה של זאפה ת"א

סדרה מיוחדת של מפגשים בין טכנולוגיה למוזיקה: מה צופן לנו העידן הבא?

בכל ערב מרצה אחר מ-HIT מכון טכנולוגי חולון יעניק מבט מרתק אל העתיד של המדע והטכנולוגיה,

לצד הופעה ושיחה עם אמן מוביל.

על ההרצאה - "האם ההנדסה הגנטית תשנה את כל הפנים והשמות? ":

פחות ממאה שנה מאז גילו שה-DNA  הוא החומר הגנטי שמועבר בתורשה בין הדורות, ובתחילת המאה ה- 21 הסתיים פרויקט ריצוף הגנום האנושי. עוד בטרם הסתיים הפרויקט התחילו המדענים לחקור עולם חדש שנגלה לפניהם, תחום מחקר הטומן בחובו הבטחות רבות כמו ריפוי מצבי חולי, יצירת תרופות מותאמות אישית, שיפור והתאמת מוצרי מזון או יצירת זנים חדשים, יצירת איברים לצרכי השתלה ועוד גם איומים, סכנות ופחדים, שמטבע הדברים לחלקם אחיזה במציאות וחלקם משוללי כל יסוד. הערב יוקדש לניסיון להסביר את המושגים הבסיסיים בהנדסה גנטית בצומח ובחי, כיצד המושגים האלה מתבטאים בחיי היום-יום, ומה המשמעות של הידיעות המרעישות מהתחום שתופסות כותרות.

דני רובס -  זמר ויוצר מן החשובים והמעניינים שיש במוסיקה הישראלית, אשר שיריו זכו להצלחה גדולה לאורך השנים ולאהבת אמת של הקהל.

ד"ר גיא יוסקוביץ - ד"ר לגנטיקה של האדם (Human Genetics) מאוניברסיטת ברצלונה, בוגר תואר שני מהפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בביולוגיה חישובית מאוניברסיטת בר אילן.

ד"ר יוסקוביץ הוא ראש תחום בינלאומיות וסגן ראש רשות המחקר, החדשנות והבינלאומיות ב HIT מכון טכנולוגי חולון ומרצה לגנטיקה וכן בקורס "סוגיות בביואתיקה".

קרדיט צילום דני רובס – עופר חג'יוב

קרדיט צילום ד"ר גיא יוסקוביץ– עומר ביטס

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים