9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

מוש בן ארי

מופע שקיעה

07.08.20
יום שישי
זאפה אמפי שוני
כרטיסים
פתיחת דלתות: 18:00
תחילת המופע: 19:30

מחיר: 164 ₪

הנחת חיילים וסטודנטים בהצגת תעודה (המלאי מוגבל): 144 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

* ישיבה באמפי היא תחת כיפת השמיים ולפי סדר הגעה למקום

* אין הכנסת נשק, חפצים קשיחים, מצלמות וידאו ומכשירי הקלטה

*המופע יתקיים בכל מזג אוויר, ההפקה שומרת על הזכות לשינויים בכל עת

שתפו

על המופע

חגיגת שקיעה של אפטר קורונה? אז כמובן שרק עם מוש בן ארי. מעכשיו לעכשיו אירגנו תאריך במקום היפה בארץ, קבענו עם הלהקה המעולה ועם האחד והיחיד מוש בן ארי. תארגנו את עצמכם למופע שקיעה שכולו פורקן של מוסיקה שייפתח את שנת מוש בן ארי עליה נודיע בהמשך....

לא משנה בני כמה אתם המוזיקה של מוש בן ארי מלווה אתכם כבר 25 שנה. במסעות, בשמחות בנוף חיינו הישראליים מתובל בסגנון המוזיקלי הייחודי שכולו מראה של ישראליות רב גונית וצבעונית.

מ"שיר למעלות" ו"עד אלי", "את" ו"ג'ה איז ואן", "מסע ומתן" ו"ממריאים", "סאלאם" מלא התקווה ו"זכרון אחד מושלם", "סתכל לי בעיניים" ו"כמו בחיים", "עוד היום", "אח שלי מתחתן" ו"הנה הוא בא" כולם שירים שצרובים בנימי נפשנו של טיולים אחרי צבא וקומוזיצים עם גיטרה, של סקרנות מבעבעת וצמא לנדודים עם שורשים עמוקים שנטועים בבית, בחופות ושמחות ואהבה אין קץ לאדמה ובישולים של אמא בשישי. כל המורכבות של המציאות של חיינו שזורים בסגנון המוזיקלי הייחודי של מוש בן ארי, כולו השתקפות חיינו ערב רב של סגנונות ומוצאים שמרכיבים שלם אחד.

מופעי הלהקה הידועים של מוש חרכו במות מקצה אל קצה עם חגיגה צבעונית ושמחה של צלילים וקולות מרחבי העולם שצברה לה קהל מעריצים אדוק. לשוני יגיע עם אינסוף געגועים אליכם וארסנל השירים המטורף מכל השנים: אח שלי מתחתן, אנצל, משא ומתן, את, יה, הנה הוא בא, כמו בחיים, Jah is on , דרך, בטח שאבוא, פתאום, מתנת שמיים, הלאה מכאן, עד שתבואי, אספר לך הכל, ממריאים, ואיך שלא, שיר למעלות, זיכרון אחד מושלם, ועוד.

צילום: שלומי פינטו

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים