9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

מוש בן ארי

אורח מיוחד: דודו טסה

05.10.19
שבת
אמפי עומר
כרטיסים
תחילת המופע: 19:00

מחיר מלא: 159 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה לא מסומנת
שתפו

על המופע

הקיץ כבר פה ואין דרך טובה יותר לחגוג אותו במופע חדש וממכר של מוש בן ארי והלהקה. מופעי הלהקה הידועים של מוש חרכו במות מקצה אל קצה עם חגיגה צבעונית ושמחה של צלילים וקולות מרחבי העולם שצברה לה קהל מעריצים אדוק.
כבר למעלה מ20 שנה שבן ארי נמנה בין היוצרים המשפיעים ביותר במוזיקה הישראלית. מי שהביא סאונד חדש בנגינתו הייחודית שהייתה לפורצת דרך בנוף המוזיקה הישראלית, הוא שילב כלים נדירים וסגנונות הישר ממסעות ברחבי העולם והוביל גל חדש של מוזיקה שהיום היא בלתי נפרדת מפס הקול הישראלי. אחרי הפסקה ממופעי ההרכב והתמקדות בסבב הופעות אקוסטי חורפי שזכה להצלחה, לצד הקלטות לקראת אלבום חדש, חוזר עכשיו מוש בן ארי עם עיבודים חדשים ללהיטים הגדולים מכל השנים לצד שירים חדשים, אליו יצטרף הרכב חדש תזזיתי ומורחב שיבצע את רשימת הלהיטים האינסופית שלו. אליהם יצטרפו שירים חדשים ביניהם השיר החדש "הלאה מכאן" .
בין השירים שיבוצעו להיטי ענק של בן ארי כמו: אנצל, משא ומתן, את, יה, הנה הוא בא, כמו בחיים, Jah is on, דרך, בטח שאבוא, פתאום, זוהר, איך הוא מעז, עד שתבואי, אספר לך הכל, ממריאים, ואיך שלא, שיר למעלות, זיכרון אחד מושלם, ועוד
במופע החדש מוש חוזר למקורות ויקח את הקהל למסע בין סגנונות מוזיקליים שונים שהפכו לסימן ההיכר שלו, שכל אחד מהנגנים מוסיף כלי וצבע ייחודי שיוצרים עושר מוזיקלי סוחף. בואו לנער את הקור ולחמם את הלב במופע שיעניק לקהל שעה של ניתוק מהמציאות בלב, ברגש ובטאצ' הייחודי של האחד והיחיד מוש בן ארי.

הזמנת כרטיסים