9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

מוש בן ארי

מארח את התקווה 6, חנן בן ארי ורבע לאפריקה

05.01.19
שבת
האנגר 11 (נמל תל-אביב)
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 21:30

כרטיס רגיל - 179-199 ש"ח
מנוי ידיעות אחרונות בהקלדת ת"ז- 153 ש"ח. המלאי מוגבל. ההטבה תקפה לאיזורים מסויימים. 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: עמידה

מופע זה משתתף בפסטיבל גולדסטאר סאונד סיסטם - "מנגנים אלבומים"

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

פרוייקט הדגל של גולדסטאר וזאפה חוזר!

"מנגנים אלבומים" סדרת ההופעות המובילה של החורף תארח השנה את צמרת היוצרים המקומיים, וותיקים וצעירים למסע מוזיקלי בין האלבומים האהובים ששינו את מפת המוזיקה הישראלית, כל ערב הוא מסע מרגש וחד פעמי אשר נותן לקהל הזדמנות לחזור לאלבומים האייקונים שיצאו בישראל.

מוש בן ארי & רבע לאפריקה הופעת מקור עם הרכב האתנו-גרוב רבע לאפריקה לכבוד האלבום "מסע ומתן"

אורחים מיוחדים חנן בן ארי והתקווה 6

 סדרת "גולדסטאר סאונד סיסטם" בקונספט האלבומים תארח את מוש בן ארי להופעה ייחודית בת שני חלקים, שתכלול ביצועים מיוחדים לכל האלבום המצליח "מסע ומתן", וביצועים של להיטיו הגדולים, וזאת יחד עם הרכב האתנו-גרוב "רבע לאפריקה" אשר ילוו אותו על הבמה לאורך המופע כולו, בהופעה יתארחו גם האמנים חנן בן ארי ועומרי גליקמן ("התקווה 6") שיצטרפו לביצועים נדירים ועיבודים חדשים ללהיטי האלבום שנחשב לאחד האלבומים המצליחים בישראל. 


"מסע ומתן" היווה עמוד תווך בקריירה המוזיקלית הענפה של מי שנחשב לארכיטקט הראשי של גל מוזיקלי חדש ששינה את פני המוזיקה הישראלית. מהרגע שפרץ לתודעה בזכות יצירה מקורית ששילבה כלים וסגנונות מרחבי העולם עם מסורות אתניות יהודיות מקומיות שיחד שיקפו את כור ההיתוך הישראלי, מוש שבה את לב הקהל ולהיטיו הם חלק בלתי נפרד מפס הקול הישראלי, וזה למעלה מ20 שנה שהוא בין היוצרים המשפיעים ביותר בנוף המוזיקה המקומי.

"מסע ומתן" הינו אלבום הסולו השלישי של מוש בן ארי שיצא ב2006 וזכה לכל סופרלטיב אפשרי. האלבום נכתב ברובו באוסטרליה ובזמנו מוש תיאר אותו כמסע רגשי שהביא אותו לכתוב את להיטי הענק  - אנצל, ממריאים,  וכמובן "מסע ומתן" המיתולוגי. עוד באלבום מחווה ללהקת לד זפלין וגרסת כיסוי לשיר "ילד מזדקן" של כוורת.

בחלקו השני של המופע ינוגנו להיטי ענק של מוש מכל התקופות את, יה, הנה הוא בא,  כמו בחיים,  Jah is on, פתאום, ואיך שלא, תסתכל לי בעינים, וכל זאת ועוד בביצועים מיוחדים של הרכב האתנו-ג'אז-פאנק הישראלי המצליח "רבע לאפריקה" שיוסיף עיבודים חדשים ללהיטים הגדולים עם מקצבים צפון אפריקאים, סולמות מקאם ערבי והרבה ג'אז Funk-שהוא הלב המוזיקלי המרכיב את סגנונו המיוחד של "רבע לאפריקה", אנסמבל רב תרבותי ושורשי, היוצר קולאז' מוזיקלי מרומם נפש שלא משאיר את הלב והאגן אדישים.
כל זאת בשילוב עם עולמותיו המוזיקליים העשירים של מוש בן ארי צפוי ערב יוצא דופן שיהיה מסע בלב וברגש תוך כדי הזזה בלתי רצונית של האגן.

הזמנת כרטיסים