9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

מירי מסיקה

אורחת: קרן פלס

04.09.20
יום שישי
היכל התרבות תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 13:30

מחיר מלא: 234-134 ש"ח

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

במופע תבצע מירי את הלהיטים מכל אלבומיה לצד שירים נוספים אותם היא מבצעת בסגנונות ובשפות שונות.

בין השירים במופע: מלך, באה אליכם, לשם, זהרה, כמה כמה, אף אחת, עכשיו אתה חוזר בחזרה, ממי, כרם תימן, מפחד עליך, ועוד רבים וטובים בעיבודים חדשים, בסאונד ותאורה ייחודים ובהופעה עוצמתית ומרגשת.

כיום, עשור מאז פרצה לתודעת הקהל וזכתה בכל תואר אפשרי, הפכה מירי מסיקה לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי, עם רפרטואר עשיר ומגוון ואינספור הופעות מצליחות על הבמות הגדולות ביותר בכל רחבי הארץ אשר קיבעו את מעמדה כאחת מהזמרות הטובות והמוערכות בישראל.

 

מן הביקורות:

"מירי מסיקה לא צריכה חג אהבה מכל סוג כדי לשכנע באמת הפשוטה - היא באה מאהבה. ברפרטואר הבמה שלה, מסה גדולה של שירי נשים וסאונד ייחודי, נשי גם הוא, של מוזיקת עולם, שמתפרש על שפות שירה מגוונות.

אלה, מבצרים את מעמדה של מסיקה כקול נשי חשוב במרחב שלנו. קולה הנפלא, שירתה הנהדרת, אישיותה הבימתית המלבבת והמעברים מתובלי ההומור, מכשירים את הופעתה של מירי מסיקה לנשים, לבני לוויתן ולכל השנה" . (עמוס אורן)

 

 

"כל רגע בהופעה, משבריר השנייה הראשון עד לאחרון, הרטיט את לבי פעימה אחר פעימה. הביצועים הסוחפים, סיפקו הנאה צרופה ולא הותירו רגע קט של שעמום או עייפות. לכך הוסיפו את קטעי הקישור מלאי ההומור של מסיקה, שגלגלו את הקהל מצחוק.
המופע כלל את מיטב להיטיה של מסיקה מכל הזמנים כל שיר התעטף, חוץ מבקולה המלאכי והעוצמתי, גם בעיבוד מחודש, מרענן ועשיר מוזיקלית, שהוסיף לו נופך מעניין, עדכני ושונה.

לסיכום, מי שמזדמן למופע של מסיקה בגפה – מרוויח ערב מהנה במיוחד." ( דודי פטימר)

הזמנת כרטיסים