9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

מיקי גבריאלוב

25 שנה למופע "כשחלמתי על הבית" והשקת אלבום אוסף כפול

26.10.18
יום שישי
אולם רקנאטי מוזיאון תל-אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 22:30

מחיר מלא: 144 ש"ח 

מחיר מיוחד לתושב ת"א בהצגת כרטיס דיגיתל (מלאי מוגבל): 124 ש"ח
1+1 בהצגת כרטיס דיגיתל . המלאי מוגבל

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה
שתפו

על המופע

מיקי גבריאלוב מהזמרים והיוצרים החשובים והאהובים שיש לנו בארץ, מחזיר את המופע "כשחלמתי על הבית", מלפני 25 שנה, אל הבמה בפסטיבל הפסנתר 2018.
גבריאלוב נולד בתל אביב להורים שעלו לישראל מטורקיה. אימו, ילידת איזמיר מצאצאי משפחה ספרדית דוברת לדינו, אביו מצאצאי משפחה נאשדידאנית דוברי ארמית, נולד ביארוון שבארמניה ומגיל 3 גדל באיסטנבול. בבית הוריו של מיקי דיברו ארבע שפות: לדינו, טורקית, נאשדידאנית {ארמית} ועברית, הרדיו בבית היה מכוון, באופן קבוע לתחנת רדיו קפריסין, רדיו רמאללה, ולקול ישראל - לתוכנית "שימון שימון", בה נשמעו קולות מהווי הלדינו, ושירים בטורקית וביוונית. כל התרבויות האלו השפיעו על מיקי כיוצר, ובמהלך הקריירה הוא כתב והקליט שירים רבים, שקשורים לתרבויות מהן ספג.
במופע בפסטיבל יחזור גבריאלוב לזיכרונות ילדותו דרך המוזיקה והסיפורים שהשאירו חותם על יצירתו, על הקריירה שלו כזמר ועל האדם שהינו. שירים אותם הכיר ולמד מתקליטים שהשמיעו ההורים ומשירים ששרו ליד שולחן השבת. שירים שהקליט כמחווה להוריו, בישראל בטורקיה ובבולגריה.
המופע יהפוך לחגיגה חד פעמית עם האורחים המיוחדים: Mehtap Demir זמרת טורקיה שמגיעה לארץ במיוחד למופע זה, טריפונס האגדי, יליד קפריסין ותושב ישראל ושירה גבריאלוב, בתו של מיקי.
על הבמה יופיעו עם גבריאלוב 9 נגנים, חלקם השתתפו במופע לפני 25 שנה:

יואב פולצ'ק פסנתר ■ מתן קליין חליל ■ אצ'ה בר גיטרות ■ יקיר פיטוסי תופים ■
שני שביט בס ■ רועי פרידמן הקשה ■ נור בר גורן הקשה ■ עידו סיגל כינור ■ יניב טייכמן סאס
צלם יניב נוי

הזמנת כרטיסים