9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

כרטיס יומי לאולם פורט ארנה, פסטיבל הג'אז אילת

כרטיס לכל מופעי אולם PORT ARENA לפי התאריך והיום הנקובים

26.08.19
יום שני
נמל אילת
כרטיסים
תחילת המופע: 19:30

מחיר מלא: 354-404 ש"ח

כולל עמלת מכירה
שתפו

על המופע

19:30

International Saxophone Competition Michael Brecker
מופע הגמר של תחרות הסקסופון הבינלאומית ע"ש מייקל ברקר | יום שני 26.8 | Port Arena | 19:30
צילום: PR

התחרות, הראשונה מסוגה בעולם, אליה הגישו את מועמדותם מעל למאה נגני סקסופון בגילאי 16-30 מכל העולם, הינה פרי יוזמתם של משפחתו של מייקל והפקת הפסטיבל, להנצחת מורשתו של נגן הסקסופון האגדי מייקל ברקר.
מבין המגישים את מועמדותם, שמונה בלבד יבחרו להגיע לישראל על מנת להשתתף באירוע חצי הגמר שיתקיים בבוקר יומו השני של הפסטיבל. שלושה בלבד יעפילו אל הגמר, העתיד להתקיים על הבמה המרכזית של נמל אילת כחלק מופעי הערב השני של הפסטיבל.
המוזיקאים המוערכים Ron Carter, Kenny Garrett, Donny McCaslin ואלי דג'יברי, יהיו אלו אשר ירכיבו את חבר השופטים הראשון של התחרות.

חיבורו של ברקר לפסטיבל הג'אז בים האדום התחיל כשהופיע במהדורתו הראשונה לפני 32 שנה, והקשר שלו עם הפסטיבל באילת נשאר הדוק. לכן, בהוקרה לצניעותו ונדיבותו האכפתית ועל מנת לסייע ביציבותן של קריירות מוזיקליות ראויות, נוצרה תחרות הסקסופון הבינלאומית ע"ש מייקל ברקר (MBISC) שיוצאת לדרכה השנה עם חגיגות הפסטיבל.

22:00

Ron Carter, Al Foster, Eli Degibri
המשולש הנצחי | יום שני 26.5 Port Arena | 22:00
צילום Oeyvind Tof, Yossi Zwecker
במופע מקור חד פעמי ומפגש נדיר על במת פסטיבל הג'אז אילת, יעלו שתי אושיות הג'אז הותיקות והעל-זמניות – Ron Carter, Al Foster לצידו של אלי דג'יברי, אשר היה תלמידם ובן טיפוחיהם וכיום נחשב לאחד מנגני הג'אז המובילים בעולם. קרטר ופוסטר, מיחידי הסגולה שזכו להתפתח תחת ידיו של החצוצרן האגדי מיילס דיוויס, הם יחד ולחוד, מבין המוזיקאים המשפיעים בתולדות הג'אז. נגינתם המשותפת נחשבת לאחת מיחידות הקצב הטובות בהיסטוריה והיא מאופיינת בנגינה וירטואוזית וסאונד אריסטוקרטי שאי אפשר לפספס.

Ron Carter - קונטרבס
Al Foster - תופים
אלי דג'יברי – סקסופונים

23:30

Diego El Cigala – Lágrimas Negras Duo
הרומנטיקן ממדריד שהגדיר את הפלמנקו מחדש | יום שני 26.8 | Port Arena | 23:30
צילום: Anya Bartel

Diego El Cigala הקנטאור (זמר פלמנקו) הענק ועטור הפרסים ממדריד, אשר הגדיר מחדש את ליבת קיומה של מוזיקת הפלמנקו, מגיע לישראל בפעם הרביעית להופעת דואו מלאת תשוקה וחסרת גבולות, אל מול נופו המהפנט של נמל אילת.

בעשור וחצי האחרונים נחשב Diego El Cigala (50) לאחד מזמרי הפלמנקו הגדולים בעולם והתבסס מעמדו כמי שטרף את קלפי המשחק וחיבר את הסגנון המסורתי עם הזמנים המודרניים. דייגו מגיע לפסטיבל עם הופעת הדואו – "The Lágrimas Negras Duo", המזוהה עם האלבום המפורסם שהיה מועמד לשבעה פרסי גראמי. היא מביאה אל הבמה את פראיותו הצוענית-ספרדית והכובשת של סיגלה המשתלבת ברגישות ועוצמתיות עם נגינת הפסנתר הקובנית המלווה אותו. כך הם מציעים לקהל ספקטרום של רגשות וחוויות בין נופיה הרומנטים של מוזיקת הפלמנקו ומפגשיה המלהיבים עם עולמות הטנגו, הסלסה, הבולרו, הרומבה ושאר מחוזותיה של המוזיקה הלטינית.

Diego El Cigala – שירה
Jaime Calabuch – פסנתר

הזמנת כרטיסים