9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

ביטלמניה! מג'יקל בנד עם אורחים: דניאל סלומון, מיי פיינגולד, דן תורן, דנה עדיני

50 שנה לפירוק הביטלס

14.08.20
יום שישי
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר : 100 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

ברחבי העולם מציינים 50 שנים לפירוק הלהקה המצליחה והמשפיעה בעולם- הביטלס!

המג'יקל בנד ומיטב החברים מציינים את האירוע בשתי הופעות ענקיות ומיוחדות עם חברים ואומנים אורחים.
ב10 באפריל הודיע פול מקרטני כי הוא עוזב את הביטלס ובכך התפרקה באופן רישמי הלהקה הנחשבת לאיכותית והמשפיעה ביותר בהסטוריה של המוסיקה.

המג'יקל בנד, הידועה בהופעות ההצדעה לביטלס ובסאונד האותנטי והמיוחד של הסיקסטיז, תנגן את הלהיטים והאלבומים הגדולים של החיפושיות וביחד עם חברים ואורחים מיוחדים, יביאו אל הבמה ביצועים מדויקים ומרגשים לשירים הגדולים:


come together, hey jude, all you need is love, let it be, she loves you, a hard day's night, all my loving, yesterday, twist and shout, drive my car, I'm the walrus, get back, from me to you & more

להקת MAGICAL MYSTERY TOUR  (הידועה גם כמג'יקל בנד) מופיעה כבר במשך 19 שנים באופן קבוע בכל המועדונים הגדולים והאולמות והמובילים בארץ ולקחה חלק בפסטיבלים הגדולים והיוקרתיים ביותר (תערוכת הביטלס ולבירפול בישראל, פסטיבל ישראל, פסטיבל הסרטים בחיפה, פסטיבל הסרטים בירושלים, פסטיבל הביטלס בחולון ועוד).

תלבושות וכלי הנגינה: המופע מזכיר מתחילתו ועד סופו את ימי הביטלמניה המופלאים, בין אם בפן החזותי- חברי הלהקה הלבושים בחליפות מעונבות בדיוק כפי שאנו זוכרים את "ארבעת המופלאים" ובין אם בביצועים המוסקלים המדויקים והאנרגיות הייחודיות לביטלס.

על מנת לשחזר את הסאונד הייחודי של הביטלס מנגנת הלהקה בדיוק על אותם כלי הנגינה עליהם ניגנו חברי הביטלס: גיטרת הבס הייחודית של מקרטני- בס ההופנר, הגיטרות של האריסון ושל לנון: ריקנבקר, גרץ', ואפיפון, וסט תופים של לודוויג כמו של רינגו (פרטים נוספים על כלי הנגינה באתר).

מומלץ לחובבי המוסיקה בכלל ולחובבי החיפושיות והנוסטלגיה בפרט.

חברי הלהקה:

אורון קוריצ'ונר- שירה וגיטרה         

עופר פופ-קורן- בס ושירה                

שיקו פלדמן- גיטרה ושירה

קובי סנדהאוס – קלידים ושירה

אספיס רייז- תופים

צילום: עידן חזקיה 

אתר: http://www.themagical.co.il/

  מתוך המופע בזאפה תל-אביב - oh bladi oh blada

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים