9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

לירז צ׳רכי מארחת את A-WA

חגיגה פרסית-תימנית

18.09.19
יום רביעי
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 105 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

הזמרת והשחקנית המוערכת לירז צ'רכי בפרויקט מוזיקלי ראשון מסוגו שמשלב בין מוזיקה איראנית משנות ה-60-70 לבין ביטים ומוזיקה אלקטרונית עכשווית. כמי שנולדה להורים יוצאי איראן, ספגה לירז כבר מילדותה את התרבות הפרסית דרך מוזיקה עממית, מאכלים מסורתיים ושפה שעוברת בירושה. היה זה דווקא בביקורה בלוס אנג'לס, ברחובות המהגרים האיראניים, שנחשפה לירז ליצירות מוזיקליות של מתנגדי המהפכה: אותה המוזיקה שנאסרה לשמיעה באיראן בימים שלאחריה.

החיבור בין ביטים לבין יצירות איראניות בפרויקט המוזיקלי קשור לרצון הבוער של לירז לשלב בין הסיפור המסורתי של הוריה לבין הסיפור העכשווי שלה. כך נוצר החיבור עם המפיק ריג׳וייסר, על מנת להעניק ליצירה המורכבת את הסאונד הייחודי של L.A המהדהד לאותו ביקור מכונן. עבור לירז, שני הקצוות הללו, הסאונד האלקטרוני והצלילים המסורתיים, מתארים את סיפורה המשפחתי האישי ואת הסיפור של איראן הנעה בין מהפכות.

במופע זה תארח לירז את שלישיית האחיות תאיר, לירון ותגל חיים שהן ההרכב האהוב A-WA, ועברו תהליך דומה עם המוזיקה התימנית עליה גדול בבית ושילובה בביטים ועולם ההיפ הופ.

יחד, רביעיית הנשים הזו יוצרת ערב שכולו חגיגה פרסית-תימנית מטריפה, המהלכת על הקו שבין המסורת לעכשוויות, בין הישן לחדש. 

צילום: רונן פדידה

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים