9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

קותימאן אורקסטרה

חגיגת ג'אז פאנק פסיכדלי

19.12.19
יום חמישי
אברהם הוסטל תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 22:00

מכירה מוקדמת (מלאי מוגבל): 104 ש"ח 

הנחה מיוחדת לתושב ת"א בהצגת כרטיס דיגיתל (מלאי מוגבל): 89 ש"ח 

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: עמידה
שתפו

על המופע

הנה כמה מהדברים, שעברו בשנים האחרונות על הקברניט, קותימאן: סינגלים, אלבומים ופרויקטים שהציגו מנעד מוסיקלי שמתחיל בפאנק פסיכדלי ומגיע עד אזורי הניו אייג' והאמביינט, פרינסס שואו הסרט התיעודי שנעשה על מערכת היחסים הייחודית ומלאת הרגש, בין קותימאן מקיבוץ צאלים, לסמנתה מניו אורלינס, הפך לקאלט, זכה בפרס אופיר בגין היותו הסרט הדוקומנטרי הישראלי הטוב, קולאז'ים מרהיבים שסקרו 50 שנות אירוויזיון והוצגו במסגרת התחרות הרשמית, ובמקביל, קותימאן הציג תערוכת-סולו במוזיאון תל אביב, שסיפקה היכרות טובה יותר, עם המוח הפעיל במיוחד של קותימאן (תערוכה שגם הציגה במוזיאון לאמנות יהודית בסן פרנסיקו). 

אבל גולת הכותרת, היא כמובן, ההופעות של האורקסטרה, שנראות ונשמעות כמו הפסקול הכי מופרע ומלא גרוב ונשמה של 'מסע בין כוכבים'.

במסגרת ההופעות של האורקסטרה, החוויה הפסיכדלית מתחילה פיזית בישראל ומשם, יחד עם הקהל, ממריאה לחלל. קותימאן אורקסטרה היא כבר מזמן לא הסוד השמור של המוסיקה הישראלית, אלא חוד החנית של תעוזה, כשרון, הרחבת תודעה מוסיקלית ופיזית וככל הנראה להקת ההופעות המאתגרת ביותר, שידעה ישראל. חזקו את קורות הגג ומסמרו את החלונות, זו הולכת להיות חגיגה של גרוב ופסיכדליה.

https://youtu.be/nvT2sJtNtgU

הזמנת כרטיסים