9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

קרן אן

מציינת 20 שנות קריירה מוסיקלית

28.02.20
יום שישי
אולם צוקר היכל התרבות תל אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 14:00

מחיר מלא: 184 ש"ח

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

בליווי שלומי שבן

קרן אן היא כוח יצירתי מקורי וייחודי שמייצר קסם כבר 2 עשורים של פעילות. 

בשנת 2000 יצא לאוויר העולם האלבום La Biographie De Luca Philipsen  - אלבום בכורה שנמכר בלמעלה ממיליון עותקים וזיכה את היוצרת בפרס אלבום וזמרת השנה בצרפת והניב שיר (Jardin d'hiver) שהפך מיד לקלאסיקה על זמנית. קרן אן, ילידת ישראל שבילתה את שנות נעוריה בצרפת הסתמנה מיד כמלחינה, כותבת ומבצעת עם שורשים מוסיקליים עמוקים ואמירה אישית נוגעת וסוחפת.

שלוש שנים מאוחר יותר הגיעה הפריצה הגלובלית עם אלבום המופת Not going anywhere, הפעם בשפה האנגלית. האלבום זכה להצלחה מסחרית מסחררת ולאהדת המבקרים. קרן אן החלה לנוע על קו פריז-ניו יורק והמשיכה להעמיק את הכיוון המוסיקלי של היצירה האקוסטית, השירה האישית, המלנכוליה והאסתטיקה (כלים אקוסטיים ועיבודי קולות "מלאכיים").

במהלך 20 השנים הבאות היא המשיכה בעשייה מוסיקלית פורייה שכללה עוד 8 אלבומי אולפן, עשרות פרוייקטים מוסיקליים, מוסיקה לקולנוע, לטלוויזיה, לאופרה, למחול ולתיאטרון, שיתופי פעולה מוסיקליים והפקה מוסיקלית לאמנים אחרים.

רשימת שיתופי הפעולה של קרן אן במהלך השנים מגוונת וכוללת כמה מהמוסיקאים הגדולים של ימינו ביניהם דייויד בירן, איגי פופ, פרנסואז הארדי, קווסטלאב.

בתוך כל העשייה הזו קרן אן הספיקה לייצר בסיס פעילות אמנותי נוסף גם בישראל. בשיתופי פעולה מוסיקליים עם שלומי שבן ואבישי כהן (ורבים וטובים אחרים). היא מתמידה בביקורים, הקלטות וסיבובי הופעות גם בארץ.

בשנה שעברה יצא האלבום BLEUE שזיכה את קרן אן בפרס sacem היוקרתי למלחינה.

הזמנת כרטיסים