9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

KEREN ANN | קרן אן עם אורח מיוחד: שלומי שבן

מופע חגיגי בליווי שמיניית מיתרים

02.05.19
יום חמישי
זאפה אמפי שוני
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:00

מחיר: 184 ₪

הנחת חיילים וסטודנטים בהצגת תעודה (המלאי מוגבל): 164 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

* ישיבה באמפי היא תחת כיפת השמיים ולפי סדר הגעה למקום

* אין הכנסת נשק, חפצים קשיחים, מצלמות וידאו ומכשירי הקלטה

*המופע יתקיים בכל מזג אוויר, ההפקה שומרת על הזכות לשינויים בכל עת

שתפו

על המופע

קרן אן תשיק את אלבומה החדש, "כחולה", בו היא חוזרת לשפה הצרפתית אחרי כמה אלבומים בשפה האנגלית.האלבום כולל  דואט מפתיע עם המוסיקאי דייויד בירן (Talking Heads), אייקון מוסיקלי שהקליט גרסה נהדרת משלו לשיר של קרן אן לפני מספר שנים. שיר שגם בלי להבין צרפתית מצליח לזקק את התחושה שבנתק בין בני זוג, שניים שעשו טעויות וצריכים לנוע הלאה, בלי אשמה ובלי חרטה, רק עצב.

החיים של קרן אן כמו גם העשייה המוסיקלית שלה נמצאים בתנועה כמעט מתמדת. היא נולדה בישראל, גדלה בהולנד ובצרפת, אחרי הפריצה הגדולה שלה בצרפת העבירה את הבסיס לארה"ב ובהמשך בילתה עוד כמה שנים שוב בישראל. במהלך כל השנים היא שמרה על רמה גבוהה של פעילות מוסיקלית, אלבומים, סיבובי הופעות, מגוון רחב מאוד של יצירת מוסיקה לתיאטרון, למחול, לקולנוע, לטלוויזיה, לאופרה, שיתופי פעולה עם מגוון רחב מאוד של יוצרים בספקטרום מוסיקלי כמעט אינסופי – איגי פופ, רביעיית דביוסי, אבישי כהן, שלומי שבן, קווסטלאב, פראנסואז הארדי ורבים ומשובחים אחרים.

אלבומיה זכו תמיד לחיבוק חם מהקהל הרחב ולביקורות אוהדות בתקשורת העולמית והיא שומרת על מעמדה הרם בעולם הפופ בזכות שירים אהובים שכתבה מבלי להתפשר סגנונית. ביצירה שלה תמיד התקיים חיבור השפעות שמאזן בין סרג' גינזבורג לבוב דילן, בין קרול קינג ללאונרד כהן. השירים של קרן אן תמיד מצליחים להעביר רגש מלנכוליה וגעגוע עמוק, משהו מאוד אישי שמתחבר לכל אחת ואחד.  שילוב ייחודי של בלוז, מוסיקה קלאסית ופולק.   

קרן אן חוזרת לישראל להופעה בלוקיישן המושלם למוזיקה שלה - האמפי של שוני ובהרכב מיוחד שכולל שמיניית כלי מיתר. בהופעה היא תבצע את שירי האלבום החדש לצד שיריה האהובים והמוכרים: Not Going Anywhere, Lay Your Head Down, Jardin d'Hiver ועוד.

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים