9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

קרולינה

בהופעה

13.12.19
יום שישי
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 12:45
תחילת המופע: 14:30

מחיר: 115 ₪

מחיר ילד עד גיל 12 בהצגת תעודה מזהה של ההורה - בהזמנה טלפונית בלבד 9080* (המלאי מוגבל): 80 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

לאחר שזכתה בשבחים רבים על תפקידה המרכזי במחזמר המצליח "שיגעון המוסיקה" בתאטרון הקאמרי, חוזרת קרולינה מלכת הגרוב שהגדירה מחדש את המושג נשמה ישראלית לבמות עם מופע שכולל את מיטב שיריה מכל הקריירה המפוארת והמגוונת שלה בארץ ובחו''ל.

היכולות הווירטואוזיות של קרולינה מתעצמות על הבמה, כשהיא חמושה בהרכב נגנים משובח ויכולת ווקאלית נדירה, קרולינה זוהרת במופע מלא גרוב ורגש. כל הופעה הופכת לחוויה בלתי נשכחת, חד פעמית, חוצת גילאים וקהלים. רשימת הלהיטים ארוכה: ״אל תאחר״, ״אף אחד לא בא לי״, "So Far", ״מול הים״,״צר לי צ׳רלי״, ״ענן״, ״צל עץ תמר״ ועוד..

אף אחד לא בא לי - מתוך המופע בזאפה אמפי שוני

 

מן העתונות:

"החדש של קרולינה עושה לנו בית ספר למוזיקה , במדינה שמושתתת על זמרות שצורחות עצמן לדעת, קרולינה היא כמעט האנטיתזה. באלבומה החדש "שלוש", בלי טיפת זיעה, היא נוטפת נשמה בכמויות מסחריות ונעה בין מקצבים וסגנונות אל עבר רגע השיא בקריירה הפרטית – ובסצנת הגרוב הישראלי כולה"

שי להב , NRG

"זוהר של קרולינה הוא אלבום מושלם"

גל אוחובסקי, מאקו

"ומעל כל אלה, ניצבת קרולינה. ואמנם אין המקום להשוות בין הזמרת המוכשרת והייחודית הזאת לבין אמני המחול, כי נדמה שלמוזיקה יש, יותר מלכל אמנות בצורתה הטהורה, מפתח הכי מידי וישיר ללב. אבל קשה גם להתאפק מלומר, שכאשר קרולינה מתחילה לשיר, עם הקול והנוכחות הענקית שלה, אפשר לשכוח באחת מהרקדנים, ולרצות רק להקשיב לה עוד ועוד "

ננו שבתאי , הארץ

"קרולינה מגיעה לפסגה של המוסיקה השחורה העולמית החדש של קרולינה הוא הישג שלא נראה כאן כבר זמן רב"

בן שלו הארץ

צילום: רון קדמי

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים