9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

איתי לוי

אינטימי בזאפה!

26.05.20
יום שלישי
זאפה הרצליה
כרטיסים
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00

מחיר: 275 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

לאחר שהופיע בפני עשרות אלפי אנשים, איתי לוי השם החם ביותר בתעשיית המוזיקה בישראל מגיע לשתי הופעות אינטימיות, אקוסטיות וחד פעמיות בזאפה!

אחרי אינספור להיטים, הופעות ענק בקיסריה, לייב פארק, היכל מנורה והישגים היסטוריים לוי מגיע לשתי הופעות בזאפה תל אביב והרצליה עם להקתו למופע אינטימי, סוחף, מרים ומרגש כאחד שמתאים לכל המשפחה.

עם הקסם והקול הייחודי שמצליח לרגש ולהפתיע בכל פעם מחדש אין ספק שאיתי לוי נחשב לאחד הזמרים האיכותיים והבולטים במוזיקה הישראלית.

איתי לוי כיכב על מסך הטלוויזיה כחלק מפאנל השופטים של "הכוכב הבא" בקשת 12, ואף שרף את במת הפסטיגל בחנוכה האחרון ככוכב הראשי!

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים