9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

ישי ריבו

בסיבוב הופעות קיץ

16.08.19
יום שישי
המשכן לאמנויות הבמה אשדוד
כרטיסים
תחילת המופע: 13:00

מחיר מלא: 159 ש"ח

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה לא מסומנת
שתפו

על המופע

 ט"ו באב
ישי ריבו בסיבוב הופעות קיץ

אחרי הופעת סולד אאוט מוחץ בקיסריה ובדרך להופעה המרגשת בבריכת הסולטן, ישי ריבו יוצא עם הלהקה לסיבוב קיץ חם ומרגש שיכלול יומיים רצופים של הופעות ט״ו באב מיוחדות באמפי זאפה שוני.

שורת הלהיטים של ריבו הולכת ומתארכת כשלאחרונה ״הלב שלי״ הצטרף ל"הנה ימים באים", "לשוב הביתה", ״תוכו רצוף אהבה״, ״מציל אותי כל יום״ ושאר השירים האהובים והמוכרים.

הסאונד העדכני והמוקפד של המופע של ישי ריבו והלהקה עובר בצורה מרגשת לבמה וכל מי שנכח בהופעות מדווח על חוויה מצמררת. אלבומו השלישי והאחרון "שטח אפור" המשיך לבסס את מעמדו כאחד היוצרים המרתקים והמצליחים בארץ. עם אמיר דדון הוא מרבה לשתף פעולה והביצוע המרגש של השניים ל״לבחור נכון״ בהופעה בקיסריה הפך לויראלי. לעמיר בניון, אחד הקולות הגדולים של המוזיקה הישראלית, כתב ריבו השנה את ״ספירה לאחור״ ושירים נוספים שיראו אור.

הקריירה של ישי ריבו היא זינוק מטאורי, עם עשרות מיליוני צפיות ביוטיוב, הוא ללא ספק התופעה המוזיקלית המרתקת של התקופה. הוא מככב בשלל מצעדים, זכה בתארים "זמר" ו"אלבום השנה" והגיע למעמד של פלטינה לאלבומיו. השירים שלו מהלכים קסם על המאזנים, שובים בפשטות הלחנים ובטקסטים הרגישים וקנו לו קהל עצום חוצה מגזרים וגילאים.

הזמנת כרטיסים