9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

ישי ריבו

השקת האלבום אלול תשע״ט

07.10.19
יום שני
המשכן לאמנויות הבמה תל-אביב
כרטיסים
תחילת המופע: 21:00

מחיר מלא: 234-154ש"ח

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים - ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

ישי ריבו לא מפסיק להפתיע ולרגש ומוציא את ״אלול תשע״ט״, אלבום חדש ומפתיע הכולל שירים ופיוטים מתקופת ימי הרחמים והסליחות לצד שירים מקוריים. כל שנה בתקופה המיוחדת הזו של השנה, השירים והפיוטים מוצאים את דרכם גם לבמה בהופעות של ריבו (שרובן ככולן סולד אאוט). האלבום, שהעבודה עליו היתה במקביל לכתיבת שירים מקוריים של ישי וסיבוב הופעות אינטנסיבי, מאגד פיוטים משלל העדות והמסורות: ספרד ואשכנז, פיוט מרוקאי לצד שיר של הרב קרליבך. עוד באלבום: ״אוחילה״, ״לך א-לי״, ״ה׳ שמעתי שמעך״, ״נפשי" ו"הלב שלי״ שיצא לפני מספר חודשים והפך אחד ללהיט גדול.

 

האלבום יושק במופע להקה חגיגי עם 12 מוזיקאים במשכן לאמנויות הבמה בתל אביב ב 7/10.

ישי ריבו מסכם שנה מדהימה עם הופעות סולד אאוט בקיסריה, בריכת הסולטן, זאפה אמפי שוני, בנייני האומה ועוד. שורת הלהיטים של ריבו הולכת ומתארכת: "הנה ימים באים", "לשוב הביתה", ״תוכו רצוף אהבה״, ״מציל אותי כל יום״, ״הלב שלי״ ושאר השירים האהובים והמוכרים. 

הסאונד העדכני והמוקפד של המופע של ישי ריבו והלהקה עובר בצורה מרגשת לבמה וכל מי שנכח בהופעות מדווח על חוויה מצמררת. אלבומו השלישי והאחרון "שטח אפור" המשיך לבסס את מעמדו כאחד היוצרים המרתקים והמצליחים בארץ. הביצוע המשותף שלו עם עמיר בניון ואמיר דדון ל״ניצחת איתי הכל״ הפך את הרשת.

הזמנת כרטיסים