9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים הופעות בחו"ל TV זאפה

אינפקטד מאשרום ותזמורת המהפכה

ערב אלקטרוני-קלאסי חד פעמי וראשון מסוגו, בליווי 40 נגני תזמורת המהפכה!

07.02.19
יום חמישי
ביתן 1 - אקספו תל אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 21:00

מחיר השקה: 204-264 ש"ח. המלאי מוגבל.
כרטיס רגיל: 234-294 ש"ח. המלאי מוגבל.

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: עמידה

האירוע הינו מעל לגיל 18. לקוח שרכש כרטיס והינו מתחת לגיל 18, לא יורשה להיכנס וכספו לא יוחזר.

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

לקוחות יקרים - רכשו באחריות!

יש להיזהר מקניית כרטיסים מגופים לא רשמיים ומספסרות ברשת. קיימים בשוק אתרים שונים אשר מציעים כרטיסים ללא כיסוי. חסכו את עגמת הנפש ורכשו כרטיסים רק מהאתרים הרשמיים.
לתשומת לבכם, הרשות להגנת הצרכן מפרסמת מעת לעת את אתרי הספסרות ו/או גורמים מהם מומלץ שלא לבצע רכישות לאור תופעה זו עקב חוסר כיסוי וגביית עמלות מופרזת.
תופעת הספסרות הינה תופעה פסולה, מנוגדת לדין ובצידה עונש פלילי לפי חוק העונשין (איסור ספסרות בכרטיסי מופעים).
ראו הוזהרתם! כרטיסים מזויפים או שמקורם אינו ידוע (ספסרות) ו/או שלא באמצעות מוקדי המכירה הרשמיים לא יכובדו על ידי הזאפה ולא תהיה כל אחריות כלשהי לתוקפם של כרטיסים אלו.
הקפידו לרכוש כרטיסים דרך האתר הרשמי של זאפה או בטלפון 9080*.

שתפו

על המופע

אינפקטד מאשרום ותזמורת המפכה במופע חד פעמי וראשון מסוגו!

הלהקה הישראלית המצליחה בעולם, אינפקטד מאשרום, חוזרת אחרי 5 שנים לביתן 1 בת"א

ההרכב האלקטרוני הבינלאומי Infected Mushroom חוזר למופע השנתי בישראל שיתקיים הפעם בביתן 1 בגני התערוכה ב-7 בפברואר. רגע לפני שהם מוציאים אלבום חדש, מכריזה הלהקה על הופעת ענק, ערב אלקטרוני-קלאסי חד פעמי וראשון מסוגו, בליווי 40 נגני תזמורת המהפכה!

אחרי 5 שנים שבהן פירקו פעם אחר פעם את הלייב פארק בראשון לציון, חוזרים אינפקטד מאשרום למופע המסורתי בביתן 1. הפעם הלהקה הולכת אל הקצה של הקצה (של הקצה) ותעלה מופע פורץ דרך עם תזמורת המהפכה, תזמורת קלאסית בת כ-40 נגנים שיבצעו עיבודים חדשים למוזיקת הטראנס האלמותית וכל להיטיה הגדולים של הלהקה.  

עמית "דובדב" דובדבני וארז אייזן, הלוא הם אינפקטד מאשרום, ליקטו שעתיים ממיטב היצירות של הלהקה לאורך 20 שנות פעילות. את אותם הקטעים הם מעבדים ומשכתבים מחדש יחד עם אסף סגול ומנהלי תזמורת המהפכה לכדי מופע טראנס שלם שינוגן בכלים קלאסיים. דמיינו את אינפקטד מאשרום על הבמה עם עוד 40 נגני כלי מיתר, נשיפה, הקשה ועוד...

תזמורת המהפכה היא גוף מוסיקלי יוצר ומבצע – שרואה עצמו כמעבדה למוסיקה מקורית בשילוב אומנויות קלאסיות.

אינפקטד מאשרום ותזמורת המהפכה יארחו במופע את הראפר טונה ואמן הטארנס הבינלאומי BLISS .

טונה, שפרץ עם הסינגל "גם זה יעבור" ומאז הפך לאחד האמנים הצעירים החשובים והבולטים במוזיקה הישראלית בשנים האחרונות, חוזר גם הוא השנה להופיע עם אינפקטד, לאחר ההצלחה המסחררת בשילוב הכוחות בין השניים במופע IM21. אין צל של ספק שצמח כאן משורר-ראפר-מחאה שמבטא בצורה הכי כואבת וישירה את מה שעובר על בני דורו ובכלל.

Bliss, מהמוזיקאים והיוצרים הבולטים בתחומו, דיג'יי ומפיק טראנס הפועל כבר מעל לעשור. אופיו וצליליו החדשניים מתובלים היטב בהרבה עוצמה ואנרגיה והשילוב עם אינפקטד ותזמורת המהפכה צפוי להיות מרתק.

מלבד זאת, אינפקטד מאשרום תוציא החודש אלבום חדש בלייבל הבינלאומי Monstercat – אחד מהמובילים בעולם המוסיקה האלקטרונית. אינפקטד שוב תציג את היצירה וההפקה המוסיקלית הייחודית שלהם באלבום חדש שלא דומה לקודמיו.  

 האירוע הינו מעל לגיל 18. לקוח שרכש כרטיס והינו מתחת לגיל 18, לא יורשה להיכנס וכספו לא יוחזר.

הזמנת כרטיסים