9080
התחברות
חברות וועדים
מופעים ופסטיבלים Gift Card זאפה אירועים TV זאפה

רייכל - פסנתר - שירים

14.04.19
יום ראשון
זאפה תל-אביב
כרטיסים
פתיחת דלתות: 19:15
תחילת המופע: 21:00

מחיר: 205 ₪

כולל עמלת מכירה
סוג מופע: ישיבה

למקומות נגישים- ניתן ליצור קשר עם מוקד ההזמנות 9080* או לפנות בדוא"ל [email protected]

שתפו

על המופע

אלבום הסולו המדובר של עידן רייכל 'היד החמה' הגיע למעמד פלטינה והנפיק את הלהיטים - מעגלים, לפני שייגמר וגעגוע שנכתבו והולחנו ככלל שירי האלבום על ידי רייכל. 

בעקבות האלבום נוצר מופע סולו מצליח איתו הופיע רייכל ברחבי הארץ והעולם וזכה לחיבוק הקהל.

ביוני שנה שעברה הקים רייכל פסטיבל שלם בניהולו האומנותי שהביא לקהל חוויה שמשלבת קולינריה, מוזיקה ואמנות שבמרכזו מופע חדש של הפרויקט המדובר שלו.  ביוני הקרוב ינדוד הפסטיבל במתוכנת מורחבת ברחבי הארץ לאחר שצפו בו כבר למעלה מ-60 אלף איש בקיץ שעבר.

במקביל הוציא רייכל אלבום חדש שנקרא "ואם תבואי אליי" מתוכו שירים שהפכו ללהיטי על: גלגל מסתובב, אהבה כזו עם זהבה בן, ואם תבואי אליי, בראשית, למה זה מגיע לנו עם ברי סחרוף ואת לא נשארת לבד.

בהופעות הסולו הוא מביא את עצמו באופן חשוף ואמיץ כשהוא מספר לקהל סיפורים ומגיש את שיריו היפים כפי שנכתבו במקור – על הפסנתר.

הבמה המושקעת המקיפה את רייכל מלאת כלי נגינה מיוחדים בהם רייכל מנגן לאורך המופע שמלא רגש ונגיעות הומור רייכליות...

 

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הזמנת כרטיסים